1 100 - 1 250 EUR

Zvárač (Inštalatér - Kúrenár)

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie acetylén / kyslík / plyn / elektrický oblúk
- montáž vonkajších a vnútorných rozvodov vody, plynu a kúrenia
- montáž a rekonštrukcie vykurovacích systémov, montáže tepelných izolácií
- vykonávanie ostatných prác podľa pokynov nadriadeného (servisnú činnosť a práce súvisiace s predmetom činnosti)
- miesto výkonu práce: sídlo firmy + vysielanie na miesta realizácií

Spolu so životopisom Vás prosíme o zaslanie KÓPIE ZVÁRAČSKÉHO PREUKAZU.
1.kolo pohovorov bude prebiehať v Banskej Bystrici, 2.kolo pohovorov v Nitre s priamym nadriadeným.

- výška mzdy závisí od rozsahu kvalifikácie a odbornosti uchádzača
- pracovná zmluva priamo s klientom
- pracovná zmluva na dobu neurčitú (po skúšobnej dobe)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Našim klientom je firma z Nitrianskeho regiónu, ktorá je na trhu už 26 rokov. Prevádzkuje plynové, vodné a kúrenárske zariadenia a systémy na meranie vody a tepla. Zaoberá sa inštaláciou kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické / strojárske

Podmienkou:
- platný zváračský preukaz

Výhodou:
- praktická znalosť a skúsenosti s prácou zvárača
- skúsenosti z vodoinštalatérskej a kúrenárskej profesie, skúsenosti s inštalačným materiálom
- schopnosť čítať technické výkresy
- vodičský preukaz

- technické myslenie, manuálna zručnosť
- zodpovedný a spoľahlivý, nekonfliktný
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

S. Invest, s.r.o.
Dolná 4
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Štefanková
E-mail: poslať životopis
ID: 3735258   Dátum zverejnenia: 13.8.2019