Vedúci gastroprevádzky

S & G spol.s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac- možnosti kvartálnych odmien v závislosti od výkonnosti prevádzky - finálna výška ponúkanej mzdy závisí od skúseností a seniority finálneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý chod gastroprevádzky
- znalosť a praktická skúsenosť v oblasti teplej a studenej kuchyne
- riadenie a motivovanie tímu prevádzky
- objednávanie, preberanie a kontrola tovaru
- evidencia tovaru
- normovanie jedál a príprava jedálnych lístkov
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad HACCP a hygienických
štandardov
- fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia)
- vedenie pokladničnej knihy
- evidencia dochádzky, vypracovanie podkladov na mzdy
- možnosť rozvoja aktivít spojených s rastom prevádzky (propagácia a
rozvoj aktivít na sociálnych sieťach)
- inovatívny a kreatívny prístup k riadeniu a ku gastru je vítaný

- kvartálne odmeny v závislosti od profitability prevádzky
- priestor na kreatívny a inovatívny prístup a realizáciu nápadov
- možnosť participácie na zisku v prípade ambície, záujmu a výkonnosti
zamestnanca

Informácie o výberovom konaní

pracovná doba: 8 hodín
pondelok - piatok
jednozmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, catering prip. hoteliérstvo je výhodou

Ostatné znalosti

práce s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci prevádzky, vedúci kuchár

Počet rokov praxe

3

Hľadáme skúseného, entuziastického člena do nášho tímu, ktorý povedie zabehnutú prevádzku kantíny a tím ľudí v nej, v atraktívnej lokalite centra Bratislavy.
Okrem stability a viac ako 20 ročného gastro know-how ponúkame aj možnosť podielu na zisku prevádzky v závislosti od úspechu prevádzky, zápalu vedúceho zamestnanca a ambície.

Spoločnosť zaoberajúca sa závodným stravovaním v rámci Slovenska, s dlhodobým gastro know - how pôsobiaca na trhu od roku 2000.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4715744  Dátum zverejnenia: 30.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac