Vodič-strojník

S.F.H., s.r.o.

Miesto práce
Gúgska, Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) =680,-Eur + pohyblivá čiastka mzdy (brutto) od 0 do =500,-Eur. Možnosť platu aj dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha nákladných automobilov do 12 ton, vrátane domiešavača a prívesu+ údržba a drobné opravy.

Informácie o výberovom konaní

Zasielať životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor stavebníctvo

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

Platná tachografová karta a kvalifikačná karta vodiča,
manuálna a technická zručnosť v údržbe a bežných opráv
nákladných vozidiel, platná lekárska prehliadka a psychologické vyšetrenie, bezúhonnosť, spoľahlivosť,
dôslednosť, zodpovednosť, flexibilita, orientácia na výsledok

Stavebná činnosť a obchodná činnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3463353  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy (brutto) =680,-Eur + pohyblivá čiastka mzdy (brutto) od 0 do =500,-Eur. Možnosť platu aj dohodou.