850 - 1 150 EUR

BackOffice referent

S.D.A. s.r.o.

Miesto práce
S.D.A. s.r.o., Jána Bottu, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna a obchodná oblasť:
*vykonávanie administratívnej agendy pri prijímaní a spracovaní objednávok a cenových ponúk od zákazníkov
*vykonávanie všetkých potrebných činností pri expedícii tovaru zákazníkom
*vybavovanie prichádzajúcich telefonických hovorov aj zahraničných podľa ich obsahu
*spracovávať prichádzajúce e-mailové správy
*poskytovanie potrebných obchodných informácií a poradenstva zákazníkom
*organizovanie školení zákazníkov podľa pokynov
*účasť na riešení prípadných reklamácií od zákazníkov
*poskytovanie informácií o výrobných programoch zákazníkom
*vypracovávanie cenových ponúk z technickej špecifikácie
*poskytovanie informácií o zákazníkoch zamestnávateľovi
*ostatné činnosti, ktoré budú obsiahnuté v popise pracovnej činnosti
*príprava materiálov na školenia
*iné práce podľa pokynov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850€ + prémiové hodnotenie podľa pracovných výkonov (100-350€)

Dovolenkový + Vianočný plat, teambuldingy....

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, technické elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft Outlook - expert

Vodičský preukaz

B

Organizačné a komunikačné schopnosti.
Pozitívny a zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, samostatnosť.
Znalosť ekonomického programu WISP výhodou.

S.D.A. s.r.o. SLOVENSKÁ je firma pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie od roku 2000. Od roku 2008 po prepuknutí ekonomickej kríze sme sa zamerali na rozšírenie produktového portfólia s dôrazom na poskytnutie komplexných riešení pre zákazníkov v rôznych priemyselných odvetviach. Výsledkom toho je partnerstvo s ďalšími spoločnosťami, ako je Paul Vahle s trolejovými systémami a zberačmi, káblovými bubnami ako aj OPLC systémy UNITRONICS. Ďalšie rozšírenie smerovalo na ponuku bezpečnostných komponentov, robotických riešení pomocou KAWASAKI robotov. Od začiatku roku 2013 jedným z našich najnovších partnerov v priemyselnej výpočtovej techniky je Nemecká firma Janz Tec. Začiatok tohto partnerstva posúva portfólio našich výrobkov a činností smerom k širším priemyselným aplikáciam v oblasti riadenia, monitoringu a zberu dát (SCADA systémom). Naším zámerom je byť významný partner v automatizácii pre celý rad priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Jana Bottu 4
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3641050   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850€ + prémiové hodnotenie podľa pracovných výkonov (100-350€)