Produkt manažér Robotika / Kolaboratívne roboty / Robotické riešenia

S.D.A. s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiacMzda bude podporená výsledkami zrealizovaných projektov/obchodných prípadov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická podpora pre zákazníkov v rámci robotiky. Produktový manažment, technické poradenstvo pre robotiku a kolaboratívnu robotiku. Návrhy riešení technických problémov, poradenstvo a konzultácie v oblasti priemyselnej automatizácie, robotov. Návrh riešení podľa potrieb zákazníka, tvorba cenových ponúk, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.

zaškolenie
služobný mobilný telefón, touch pad/notebook
služobné auto
perspektívne zamestnanie v rozvíjajúcej sa spoločnosti
dobrý kolektív

životopis v SK/EN jazyku posielajte na [email protected], [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselná automatizácia, mechatronika, robotika ...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktické vedomosti o trhu v oblasti priemyselnej automatizácie, robotov
- priemerné znalosti o kolaboratínej robotike
- skúsenosti s programovaním rôznych robotov je výhoda
- zákaznícky orientovaná osobnosť, schopnosť komunikovať, argumentovať, viesť obchodný rozhovor
- schopnosť pracovať v tíme
- loajálny, spoľahlivý a dôsledný

S.D.A. s.r.o. je SLOVENSKÁ firma pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie od roku 2000. Od roku 2008 po prepuknutí ekonomickej kríze sme sa zamerali na rozšírenie produktového portfólia s dôrazom na poskytnutie komplexných riešení pre zákazníkov v rôznych priemyselných odvetviach. Výsledkom toho je partnerstvo s ďalšími spoločnosťami, ako je Paul Vahle s trolejovými systémami a zberačmi, káblovými bubnami. Ďalšie rozšírenie smerovalo na ponuku bezpečnostných komponentov, robotických riešení pomocou KAWASAKI, Toshiba a najnovšie aj DOOSAN kolaboratívnych robotov. V ponuke máme komplexný sortiment komponentov ako aj riešení pre robotiku. Naším zámerom je byť významný partner v automatizácii a robotike pre celý rad priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1625589  Dátum zverejnenia: 13.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac