Можливість для людей з України

Asistent(ka) predaja pre značku Sugarbird

S - bird, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Avion, Ivanská cesta, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacZáklad v čistom 900 premie predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce je rovnaká, ako pri pozícii Asistent(ky) predaja.
Aktívne sa podieľa na predaji koncovému zákazníkovi, poskytuje odborné poradenstvo a služby zákazníkom, plní úlohy, ktoré dostane od nadriadeného a zodpovedá za ich vykonanie. Taktiež vykonáva príjem a kontrolu tovaru a aktívne sa zaoberá zlepšovaním služieb zákazníkom.

• Zamestnanecké zľavy.
• Flexibilnú pracovnú dobu, ktorú si plánujete spolu s Manažérkou.
• Priateľský kolektív a rodinné prostredie - nielen v inzeráte, naozaj.
• Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft WordPad - Základy
Internet - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s predajom odevov, šperkov alebo iného sortimentu z módneho odvetvia.
• Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word), internet, e-mail.
• Zmysel pre módu.
• Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné zručnosti.
• Prozákaznícky prístup.
• A samozrejme aj flexibilitu.

Spoločnosť S-BIRD .S.R.O ktorá je súčasťou SUGARBIRD zastupuje na území SR značku SUGARBIRD.eu sme dizajnová módna značka ktorá je jedinečná svojím dizajnom
ID: 4463725  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac