Autoklampiar/autolakovač

Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o.

Miesto práce
Močarianska, Michalovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacNa uvedenej pozícií je mzda vyplácaná v závislosti od výšky výkonov za daný mesiac. Uvedená základná mesačná mzda je dosiahnutá najnižšia mesačná mzda zamestnanca na tej istej pozícií v poslednom kalendárnom roku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a lakovanie karosérií vozidiel

Uchádzač o túto pracovnú pozíciu by mal byť schopný samostatne vykonávať prácu autoklampiara a autolakovača. Uprednostňujeme prácu na trvalý pracovný pomer, ale nebránime sa ani iným zmluvným dohodám, ak tieto budú záujemcovi viac vyhovovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

opravy a údržba motorových vozidiel

Stabilná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom, opravou a údržbou motorových vozidiel značiek ŠKODA, SEAT a VW.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4792423  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac