Montážny mechanik automatizovaných strojov a zariadení pre zahraničie (senior)

S-Automation, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, USA, Čína (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacod 1600€ podľa skúseností + diéty +koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž vysoko automatizovaných výrobných liniek podľa technickej dokumentácie. Práca v Nemecku (Frankfurt) a neskôr aj u konečného zákazníka (Európa, Ázia, Amerika). Cestovanie: - 95% pracovného času v zahraničí.

Ponúkame možnosť oboznámiť sa s najnovšími trendami a špičkovými technológiami v priemysle, úzko napojenými na automatizáciu. Perspektívne zamestnanie v mladom, dynamickom kolektíve, motivujúce a nadštandardné finančné ohodnotenie, možnosť cestovania. Príjemné pracovné prostredie - čisté priemyselné priestory.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Team S - Automation, s. r. o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické - strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- 2 roky prax s montážou podľa výkresovej dokumentácie
- vysoká manuálna zručnosť, predstavivosť a logické myslenie
- čítanie výkresovej dokumentácie,kusovníkov a pneumatických plánov
- schopnosť učiť sa a prispôsobiť sa novým technologickým postupom
- skúsenosť s prácou v priemyselne čistých priestoroch
- precíznosť
- práca v tíme

Spoločnosť ponúkajúca inžinierske služby pri vývoji jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania, naprašovania a pod. Rozširujeme náš tím aj o nových kolegov v PLC programovaní.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4200893  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac