Kuchár

S.A. food s.r.o.

Miesto práce
Svätý Jur
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava teplých a studených pokrmov, zodpovednosť za kvalitu jedál a skladových zásob, dodržiavanie hygienických štandardov a zásad.
Pracujeme krátky/dlhý týždeň

Osobné ohodnotenie podľa výkonu práce. Strava a pitný režim zabezpečený zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Garage Caffe Bar je otvorený od roku 2007
Pracovná doba: nedeľa - štvrtok 9h - 23h, piatok - sobota 9h - 24h, krátky/dlhý týždeň.
Okrem tradičných jedál domácej a medzinárodnej kuchyne, ktoré aktualizujeme vždy v priebehu roka, ponúkame aj viac druhov jedál ako “Denné menu“ vo zvýhodnených cenách.
Taktiež ponúkame veľký výber pizze, teplých a studených nápojov, 2 druhy piva, alkoholické a miešané nápoje.

SNP 37
90021 Svätý Jur

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Noskovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3963720  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac