Reagujte bez životopisu

Pizzer

S.A. food s.r.o.

Miesto práce
Svätý Jur
Termín nástupu
Ihned
10 EUR/hod.10 EUR/hod netto Mzdové podmienky a osobnostné ohodnotenie podľa skúseností na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná príprava pizze
- úzka spolupráca s pracovníkmi v obsluhe
- dodržiavanie zásad HACCP a hygieny na zverenom úseku
- dodržiavanie správnych receptúr

Strava a pitný režim zabezpečený počas celej pracovnej smeny, práca na TPP, zodpovedajúce mzdové ohodnotenie, stabilnú a dobre platenú prácu v mladom kolektíve.

TPP / pracovná doba krátky / dlhý týždeň pondelok až štvrtok a nedeľa 9:00 - 21:00
Piatok a sobota do 22.00

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

pizzér

Počet rokov praxe

2

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť.

Garage Pizza Bar Restaurant sa nachádza vo Svätom Jure. Na trhu pôsobíme už od roku 2007. Ponúkame kvalitné jedlá, pizzu a perfektne načapované pivko. V našich priestoroch usporadúvame malé rodinné oslavy alebo pracovné posedenia do 40 ľudí.
ID: 3604527  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.