Можливість для людей з України

Elektrikár

RZ Montage s. r. o.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 500 - 4 000 EUR/mesiacNa začiatok (Elektrikar) 17€/hod + zabezpecene a hradene ubytovanie, doprava zabezpečena, po zaškolení a osvedčení sa kariérny postup a navýšenie mzdy zarúčené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrikár

– Montáže žľabov pre elektrické káble, samotné zapájanie senzorov, ovládacích panelov, robotov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou
– Kompletné elektroinštalačné práce pokladanie káblov, zapájanie rozvádzačov podľa plánovanej dokumentácie a požiadaviek zákazníka
– Montáž, inštalácia a oprava elektrických zariadení v priemyselných halách, identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie
– Operatívne riešenie vzniknutých závad

- kariérny postup
- mladý tým
- flexibilna pracovná doba
- nestereotypná praca
- učenie sa nových vecí
- cestovanie a spoznavanie novách krajín a oblastí

Požadujeme samostatnosť (v rámci možností), spoľahlivosť a zodpovedný prístup ku práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť RZ Montage ponúka precíznu spoluprácu, kvalifikovanosť a odbornosť. Niekoľko rokov úspešne pôsobime v strojárenskom priemysle, hlavne v automobilovom priemysle ako na Slovensku tak i v zahraničí. Disponujeme kvalitným personálom s viacročnými skúsenosťami.
ID: 4544485  Dátum zverejnenia: 19.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac