Predavač elektrotechniky

RYS, Grečko Peter

Miesto práce
Martinčekova 3, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj prístupových, komunikačných a zábranových systémov (systém DEK, bezkontaktné čítačky a prívesky DESFIRE a MIFARE, domáce telefóny, videotelefóny, elektrické domové vrátniky, elektrické a elektromagnetické zámky, atď.),
vybavovanie objednávok,
testovanie funkčnosti výrobkov,
práca s pokladňou,
príjem reklamácii.

trinásty plat,
ročný príspevok zo sociálneho fondu,
mesačný príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia,
gastrolístky,
dlhodobá pracovná perspektíva,
práca v mladom kolektíve,
stabilné postavenie firmy na trhu,
v piatok pracovná doba do 14:30.

Svoje životopisy zasielajte emailom a do textu napíšte niečo o sebe. Vybraných uchádzačov a uchádzačky budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. - je výhodou
komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
ochota a schopnosť učiť sa nové veci

Predcházajúca prax v obore je výhodou, ale nie podmienkou – dôležitý je záujem o elektrotechniku a chuť rozvíjať sa do budúcnosti.

Firma RYS bola založená v roku 1989. Jej poslaním je zlepšovať život obyvateľov v panelových domoch a ich okolí. Zaoberá sa najmä predajom a vývojom prístupových a dorozumievacích systémov. Pôsobí zároveň ako obchodný zástupca Tesla Stropkov, a.s. Firma je priekopníkom vo vývoji prístupových systémov pre panelové domy. V minulosti populárne dotykové elektronické kľúče (DEK) v súčasnosti nahrádza pokročilými bezkontaktnými technológiami (DESFIRE, MIFARE). Okrem zabezpečovania panelových domov sa venuje aj uzamykaniu kontajnerových stojísk. Viac informácií nájdete na stránke www.rys.sk.
Firma RYS je zároveň autorom projektu Bezpečné bývanie RYS (www.bezpecnebyvanie.sk), ktorý sa snaží presadzovať technické aj organizačné zásady pre bezpečné bývanie v panelových domov a spokojné susedské spolunažívanie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Martinčekova 3
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Grečko
Tel.: +421253412923
E-mail: poslať životopis
ID: 3870530  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac