Predavač elektrotechniky + technik v jednom :)

RYS, Grečko Peter

Miesto práce
Martinčekova 3, 821 09 Bratislava 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj prístupových, komunikačných a zábranových systémov (systém DEK, bezkontaktné čítačky a prívesky, domáce telefóny, videotelefóny, elektrické domové vrátniky, elektrické a elektromagnetické zámky, atď.),
vybavovanie objednávok,
testovanie funkčnosti výrobkov,
práca s pokladňou,
príjem reklamácii

trinásty plat,
ročný príspevok zo sociálneho fondu,
gastrolístky,
v Piatok pracovná doba iba do 14:30,
dlhodobá pracovná perspektíva,
práca v mladom kolektíve,
stabilné postavenie firmy na trhu,
pracovná zmluva na dobu neurčitú,
možnosť dlhodobej kariéry.

Životopisy zasielajte prosím emailom spolu s krátkym MOTIVAČNÝM listom. Každému uchádzačovi sa ozveme. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. - je výhodou
komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
ochota a schopnosť učiť sa nové veci

Pozícia je vhodná pre uchádzača s praxou aj bez praxe – dôležitý je záujem o elektrotechniku a chuť rozvíjať sa do budúcnosti!

Firma RYS bola založená v roku 1989. Jej poslaním je zlepšovať život obyvateľov v panelových domoch a ich okolí. Zaoberá sa najmä predajom a vývojom prístupových a dorozumievacích systémov. Pôsobí zároveň ako obchodný zástupca Tesla Stropkov, a.s. Firma je priekopníkom vo vývoji prístupových systémov pre panelové domy. V minulosti populárne dotykové elektronické kľúče (DEK) v súčasnosti nahrádza pokročilými bezkontaktnými technológiami (DESFIRE, MIFARE). Okrem zabezpečovania panelových domov sa venuje aj uzamykaniu kontajnerových stojísk. Viac informácií nájdete na stránke www.rys.sk.
Firma RYS je zároveň autorom projektu Bezpečné bývanie RYS (www.bezpecnebyvanie.sk), ktorý sa snaží presadzovať technické aj organizačné zásady pre bezpečné bývanie v panelových domov a spokojné susedské spolunažívanie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 247251  Dátum zverejnenia: 24.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1000€