Kuchár - Pilsner Restaurant U Kemov na Námestí SNP v Banskej Bystrici

RYO, s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 1 700 EUR/mesiaczávisí od zručnosti a schopností uchádzača a dĺžky spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v kuchyni a chceš sa viac naučiť počas riadnej prevádzky, v kvalitne zariadenej kuchyni? Baví ťa tradičná kuchyňa v modernom štýle zameraná na pivné špeciality? Hľadáme skúsených kuchárov ale aj gastronadšencov bez praxe. Všetko potrebné Vás náš skvelý team naučí. Sme pivný bar na Námestí SNP v Banskej Bystrici.
GARANTUJEME UDRŽANIE PRACOVNÉHO MIESTA AJ V PRÍPADE ĎALŠIEHO SPRÍSŇOVANIA PANDEMICKÝCH OPATRENÍ.

Zaujímavé platové ohodnotenie, flexibilita pracovného času, individuálne riešenie pracovných zmien pre každého, možnosť kariérne a profesne rásť, pravidelné odmeny za dosiahnutú tržbu, káva, strava a pitný režim grátis, práca v príjemnom kolektíve vo firme pôsobiacej v gastronómii už 25 rokov.

Po odoslaní životopisu a motivačného listu Vás, v prípade výberu, oslovíme a dohodneme si osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

obsluha bežných kuchynských strojov na výrobu jedál, samostatnosť, praktické myslenie, pozornosť, pamäť, presnosť, spoľahlivosť, trpezlivosť. Znalosť moderných trendov gastronómie. Zmysel pre poriadok.

Sme spoločnosť pôsobiaca viac ako 25 rokov v gastronómii a službách. Naše heslo je spokojný zamestnanec = spokojný zákazník. Preto na prvom mieste je u nás kvalita pracovného prostredia. V rámci Banskej Bystrice prevádzkujeme viacero zariadení, preto aj v prípade, že ste sa v tejto pracovnej pozícii nenašli, neváhajte nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3744234  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac