Reagujte bez životopisu

Kuchár

RYO, s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac+ odmeny za mimoriadne akcie (minimálne 4x do roka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v kuchyni a chceš sa viac naučiť počas riadnej prevádzky, v kvalitne zariadenej kuchyni? Chceš sa naučiť nové trendy v gastronómii? Hľadáme aj skúsených kuchárov ale aj gastronadšencov bez praxe. Všetko potrebné Vás náš skvelý team naučí. Sme pivný bar na Námestí SNP a rozširujeme naše priestory aj o eventové miestnosti, vhodné na svadby, kongresy a pod.

Zaujímavé platové ohodnotenie, flexibilita pracovného času, individuálne riešenie pracovných zmien pre každého, možnosť kariérne a profesne rásť, pravidelné odmeny za dosiahnutú tržbu, káva, strava a pitný režim grátis, práca v príjemnom kolektíve vo firme pôsobiacej v gastronómii už 25 rokov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.8.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Počet rokov praxe

kuchár
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

obsluha bežných kuchynských strojov na výrobu jedál,samostatnosť,praktické myslenie, pozornosť,pamäť,presnosť,spoľahlivosť,trpezlivosť

Pivný bar a Wine bar na námestí SNP v Banskej Bystrici, eventový priestor pre 150 osôb vhodný na svadby, oslavy, semináre a podobne.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RYO s.r.o.
Nám. SNP 20
97401 Banska Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Repaský
Tel.: +421904659941
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3744234  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac