900 - 1 400 EUR

Kuchár/Pomocný kuchár/Pomocná sila do kuchyne

RYO, s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v kuchyni a chceš sa viac naučiť počas riadnej prevádzky, v kvalitne zariadenej kuchyni? Chceš sa naučiť nové trendy v gastronómii? Hľadáme aj skúsených kuchárov ale aj gastronadšencov bez praxe. Všetko potrebné Vás náš skvelý team naučí.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

Zaujímavé platové ohodnotenie, flexibilita pracovného času, individuálne riešenie pracovných zmien pre každého, možnosť kariérne a profesne rásť, pravidelné odmeny za dosiahnutú tržbu, káva, strava a pitný režim grátis, práca v príjemnom kolektíve vo firme pôsobiacej v gastronómii už 25 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pivná Reštaurácia a Kaviareň v centre Banskej Bystrice s viac ako 18 ročnou tradíciou

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RYO s.r.o.
Nám. SNP 20
97401 Banska Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Repaský
Tel.: +421904659941
E-mail: poslať životopis
ID: 3744234   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900