Kuchár

RYO, s.r.o.

Miesto práce
Nám. SNP 20, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
28.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie jedál na základe objednávok, výdaj denného menu, objednávanie tovaru, uchovávanie kvality, dodržiavanie hygienických noriem, vykonávanie sanity po smene

Zaujímavé a stabilné platové ohodnotenie, flexibilná pracovná doba podľa dohody, možnosť kariérne a profesne rásť, pracovať v nadštandardne vybavenej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

týmový duch, schopnosť pracovať pod stresom, dochvíľnosť, poriadkumilovnosť, príjemné vystupovanie, znalosť produktov gastronómie

Sme spoločnosť pôsobiaca viac ako 25 rokov v gastronómii a službách. Naše heslo je spokojný zamestnanec = spokojný zákazník. Preto na prvom mieste je u nás kvalita pracovného prostredia. V rámci Banskej Bystrice prevádzkujeme viacero zariadení, preto aj v prípade, že ste sa v tejto pracovnej pozícii nenašli, neváhajte nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3311389  Dátum zverejnenia: 15.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou