Vodič Taxi pre BA - s nájmom nového auta - Dacia Sandero 2023 (benzín, automat) za 12 €/deň.

RYDE a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžite
Od 1 800 EUR/mesiacVás zárobok bude závisieť od Vašej aktivity. Koľko si vyjazdíte, toľko aj dostanete (neplatí sa provízia z tržby). Ste zodpovedný vodič s alebo bez koncesie taxikára a chcete jazdiť vždy len na novom, bezpečnom aute kedykoľvek a koľko budete chcieť, kontaktujte nás mailom!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvažujete, že by ste chceli jazdiť TAXI ale neviete ako na to?

Ak ste seriózna osoba so správnymi hodnotami, my Vám so všetkým pomôžeme.

Nasmerujeme Vás, čo všetko potrebujete, vybavíme koncesiu a zabezpečíme Vám prenájom auta od 12 € bez DPH / deň s limitom až 6.000 km mesačne. Takisto prístup do našej aplikácie, kde vybavujete všetky jazdy bez provízie!

Sme startup a chceme nastaviť, nový a lepší štandard, ako doteraz zaviedol BOLT či UBER.

Pridajte s ak nám!

Pozor, celé je to jednoduché a so všetkým Vám pomôžeme, aby ste mohli jazdiť čím skôr.

Nepotrebujete svoje motorové vozidlo, budete jazdiť na prenajatom, nami poistenom a vždy novom vozidle so všetkými službami v cene (poistky, pneumatiky, servis a iné).

Službu pre nás môžete kombinovať aj s ďalšími Taxi aplikáciami , najviac však s dvoma.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a chcete vedieť viac, kontaktujte nás aj cez náš web https://ryde.sk/vodic

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať profil daného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie.

E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, vodič taxislužby, profesionálny aktívny vodič,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny vodič,
- ochotná komunikácia, pozitívny a pro-zákaznícky prístup,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť.

Slovenská digitálna taxislužba RYDE Taxi prišla na trh, aby priniesla vyššiu kvalitu služieb v tomto segmente. Teritóriom aktuálneho pôsobenia spoločnosti je mesto Bratislava. Prišli sme, aby sme klientom, ale i dopravcom a obyvateľom Bratislavy priniesli kvalitné služby a profesionalitu. Preto sme vsadili na bezpečnosť, ekológiu, jednotnosť, kvalitu vozidiel, transparentnosť i ústretovosť, ktorú prináša naša spoločnosť svojim aktuálnym i budúcim klientom. Mottom RYDE je „Jednotný štandard“, pretože klient ale i dopravca bude vedieť čo dostane.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Paulen
Tel.: +421905285012
E-mail: poslať životopis
ID: 4662981  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac