Vodič RYDE Taxi Bratislava - Exkluzívna ponuka

RYDE a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Vás zárobok bude závisieť od Vašej aktivity. Koľko si vyjazdíte, toľko aj dostanete (neplatí sa provízia z tržby). Ste zodpovedný vodič s koncesiou taxikára a chcete jazdiť vždy na novom, bezpečnom aute kedykoľvek a koľko budete chcieť, kontaktujte nás! Prichádza nový jednotný štandard moderných a bezpečných taxíkov RYDE. My Vám v rámci balíku služieb RYDE zabezpečíme objednávky klientov a čo si vyjazdíte bude len Vaše, bez provízie z tržby. CENA BALÍKA RYDE 0,05 €/ na deň bez DPH - na naše vozidlá a ďalšie poskytované produkty. RYDE ponuka finančnú dotáciu svojim vodičom do 1.000€ do 30.09.2022 a istú garanciu zárobku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKCIA - exkluzívny balík pre vodiča RYDE Taxi Bratislava
Spoločnosť RYDE hľadá vodičov Taxi s výbornou znalosťou Bratislavy. Ste držiteľom platnej koncesie taxikára (ak nie dokážete si vybaviť do 30 dní), ste zodpovedný, spoľahlivý s ľudským a pro-zákazníckym prístupom a zároveň i výborným vodičom ?
- pridajte sa potom k nám! Ponúkame nájom nového motorového vozidla pre vodiča - za 0,05 € /na deň bez DPH a čo si vyjazdíte je Vaše. RYDE Taxi Bratislava ponuka aj finančnú dotáciu svojim vodičom do 1.000€ do 30.09.2022 a istú garanciu zárobku.
Čo prináša nová spoločnosť RYDE Taxi pre Bratislavu? Sprostredkovanie prepravy osôb prostredníctvom digitálnej aplikácie s novým jednotným vozovým parkom. Naše automobily sú bezpečné a s jazdami pre klientov za rozumné ceny. Nepotrebujete svoje motorové vozidlo, budete jazdiť na našom prenajatom, vždy novom vozidle. Jednotný vozový park taxíkov RYDE, prinesie vysokú kvalitu služieb našim klientom tzv. náš "jednotný štandard", kde klient bude vždy vedieť akým vozidlom bude zabezpečená jeho preprava.

Ponúkame exkluzívny balík služieb RYDE Taxi pre vodičov na nové, bezpečné motorové vozidlá (za 0,05€ na deň) a na ďalšie služby a výhody. RYDE ponuka finančnú dotáciu vodičom do 1.000€ a garanciu tržby do 30.09.2022.
Balík RYDE, ďalej okrem vozidla obsahuje aj povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie vozidla pre taxislužby, servis iba v našich autorizovaných servisoch a taktiež prezutie a uskladnenie pneu.
Rovnako od nás dostanete aj magnetický strešný označovač TAXI, polep na vozidlo, deliacu prepážku do vozidla a firemné brandové oblečenie. Vaša vyjazdená tržba príde na účet každý týždeň, bez provízie z Vašej tržby.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a chcete vedieť viac, pošlite nám mailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.
Uchádzačov poprosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali aj súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť o spoluprácu ďalej spracovávať.
Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti mailom na adresu našej spoločnosti. Po uplynutí tejto doby, zaslané materiály obsahujúce osobné údaje budú skartované.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú spĺňať profil daného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie.
E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, vodič taxislužby, profesionálny aktívny vodič,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- aktívny vodič minimálne 2 roky,
- ochotná komunikácia, pozitívny a pro-
zákaznícky prístup,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť.

Slovenská digitálna taxislužba RYDE Taxi prišla na trh, aby priniesla vyššiu kvalitu služieb v tomto segmente. Teritóriom aktuálneho pôsobenia spoločnosti je mesto Bratislava. Prišli sme, aby sme klientom, ale i dopravcom a obyvateľom Bratislavy priniesli kvalitné služby a profesionalitu. Preto sme vsadili na bezpečnosť, ekológiu, jednotnosť, kvalitu vozidiel, transparentnosť i ústretovosť, ktorú prináša naša spoločnosť svojim aktuálnym i budúcim klientom. Mottom RYDE je „Jednotný štandard“, pretože klient ale i dopravca bude vedieť čo dostane.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4283613  Dátum zverejnenia: 18.5.2022