Obchodný zástupca

Ryba Žilina, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
základná mzda 600,- €, prémie pri splnení stanovených podmienok 600,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-dosahuje a zvyšuje profitabilný objem predaja potravín a podiel na trhu
-v spolupráci so zákazníkmi identifikuje a využíva predajné príležitosti pre rast danej kategórie
-proaktívne buduje a rozvíja formálne a neformálne vzťahy so súčasnými a novými zákazníkmi
-získava dôveru zákazníka pre efektívnu realizáciu obchodných aktivít
-požiadavky zákazníka a jeho priority rieši včas, efektívne a vždy s pridanou hodnotou pre zákazníka
-implementuje dohodnuté obchodné a marketingové aktivity pre zverený segment
-prieskum a analýza trhu
-miesto výkonu práce - Komárno, Dunajská Streda, Nové Zámky a okolie

služobný automobil
mobilný telefón
tablet
zamestnanecké zľavy na výrobky
elektronické stravné poukážky, príspevok na stravovanie
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme. Životopis zasielať v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-efektívna komunikácia smerom k zákazníkom a kolegom
-nadšenie, flexibilné reakcie a pozitívny prístup k zmenám
-predajné skúsenosti a vyjednávacie schopnosti
-vytrvalosť pri dosahovaní cieľov / vlastná motivácia doťahovať veci do konca
-schopnosť vnímať a vyhľadávať obchodné príležitosti
-umenie plánovať (dlhodobé/krátkodobé) a stanovovať priority v denných aktivitách, sebakontrola
-schopnosť budovať efektívne vzťahy so zákazníkmi, aktívne načúvať zákazníkom a rozvíjať ich
-aktívny vodič

Spoločnosť zaoberajúca sa obchodno-marketingovou činnosťou v oblasti predaja potravín. Je materskou spoločnosťou spoločnosti PRETO Ryba s.r.o., ktorá je najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku. Ryba Žilina, spol. s r.o. je členom skupiny PRETO.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3622541  Dátum zverejnenia: 16.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 600,- €, prémie pri splnení stanovených podmienok 600,- €