Pracovník v potravinárskej výrobe Žilina

Ryba Žilina, spol. s r.o.

Miesto práce
P. O. Hviezdoslava, Žilina
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 810 € mzda s prémiami a príplatkami (základná mesačná mzda 618,- €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava suroviny do výroby (rozmrazovanie, váženie,...)
- manipulácia s rybím mäsom
- obsluha technologických zariadení
- dodržiavanie technologických postupov a zásad správnej výrobnej praxe
- čistenie a dezinfekcia pracovných pomôcok a zariadení, hygiena a sanitácia pracoviska
- práca vhodná pre mužov

- jednozmenný pracovný režim (6:00 – 14:30 hod.)
- víkendy a sviatky voľné
- zabezpečená doprava / príspevok na dopravu
- zamestnanecké zľavy na výrobky
- práca na pracovnú zmluvu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (lll. pilier)
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť

Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, skladovaním a distribúciou potravín a lahôdkových špecialít v Častkovciach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Hviezdoslavova 5
010 01 Žilina
ID: 3420515   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 810 € mzda s prémiami a príplatkami (základná mesačná mzda 618,- €)