Vedúci skladu

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Textilná č.4, Košice
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť chod skladu distribučno logistického centra
- organizovať prácu
- preberať tovar od dodávateľov
- on-line spracovávať príjem a výdaj tovaru do IS
- kooperovať s vedúcim dopravy pri zabezpečení prepravy tovaru
- dodržiavať skladový poriadok
- zabezpečiť evidenciu a dodržiavanie plánu HACCP a rozvrh sanitácie na skladoch

Spoločnosť poskytuje:
- novému zamestnancovi tútora - učiteľa
- priestor na vzdelávanie
- školenia potrebné k výkonu danej profesie
- pracovné oblečenie šité na mieru
- zvýhodnený 25% nákup

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti.

V prílohách priložte :
1.Žiadosť o prijatie
2.Životopis:
- adresu aj s okresným mestom, kontaktné údaje
- vzdelanie
- podrobný prehľad praxe so stručným popisom pracovnej náplne
- finančné požiadavky
- možný termín nástupu

V sprievodnom liste uvádzajte názov - pozície Vedúci skladu.

Optimálny kandidát by mal nastúpiť ihneď po úspešnom výberovom procese. O termíne budú kandidáti informovaný vopred.

Vzhľadom na vysoký počet prijatých žiadostí nie je možné kontaktovať osobne každého.
Oslovíme len uchádzačov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Uzávierka životopisov je 30.11.2017. Ak zachytíte náš inzerát po uvedenom termíne a ponuka vo Vás vzbudí záujem prosím reagujte na ňu aj po tomto termíne. Dostanete sa tak do našej databázy.V prípade, že vyhovujete našim požiadavkám môžete byť kontaktovaní aj po ukončení zverejnenia inzerátu alebo obsadenia pracovnej pozície.

Pracovnú ponuku Vedúci skladu obsadzujeme pre našu dcérsku spoločnosť CALMAR spol. s r.o. so sídlom v Košiciach.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika - výhodou

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

logistika - zameranie na potravinársky segment
5

Osobnostné:
Hľadáme dynamickú, samostatnú osobnosť s organizačnými, riadiacimi a koordinačnými schopnosťami.
Pozícia nie je vhodná pre absolventov!
Vyžaduje minimálnu prax 5 rokov:
- v potravinárskych prevádzkárňach - skladoch - na vedúcej pozícií
Vedomosti o systéme práce v sklade.
Vedomosti o dokladovej disciplíne - príjemka, výdajka, dodací list, faktúra

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny Tauris Group.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Južná trieda 54
040 01 Košice

Kontakt

ID: 708336   Dátum zverejnenia: 10.11.2017