Referent pre technickú podporu výroby

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Južná trieda 54, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 780 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme referenta pre technickú podpory výroby

- administratívna podpora pre proces výroby
- spracovanie prehľadov a tabuliek
- vedenie evidencie dokladov pracovníkov výroby

- Vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách (nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie)
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Karta MULTISPORT

Ďakujeme za každú reakciu na uvedenú pracovnú ponuku, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na výkon danej práce. Motivačný list so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte prosím e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Logické myslenie, sústredenosť na prácu, precíznosť, dochvíľnosť.

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny TAURIS GROUP, ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS, a.s. Rimavská Sobota, TAURIS NITRIA, TAURIS MäsoSpiš, TAURIS CASSOVIA prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4043160  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac