Skladník mrazeného a chladeného tovaru - Nástup ihneď !

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
730 EUR/mesiac730,- EUR + 150,- variabilná zložka mzdy + príplatok v súlade so ZP za sťažené podmienky /chlad

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj mrazeného a chladeného tovaru
- uskladnenie tovaru na určené paletové miesta
- príprava objednávok na rozvoz - práca so scannerom
- nakládka a vykládka tovaru - práca na VZV
- kontrola kvality a kvantity tovaru
- sledovanie optimálnej teploty v sklade a informovanie nadriadených o poruchách
- udržiavanie poriadku v sklade a na pracovisku
- účasť na inventúrach

- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Vianočné odmeny
- Veľkonočný a vianočný balíček z výrobkov spoločnosti TG
- Vitamínové balíčky
- Zľavy na vlastné výrobky
- Výhody vo vybraných bankách ( nižšie úrokové sadzby, zrušenie poplatkov za vybavenie )
- Zľava pri kúpe vozidla ŠKODA
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na rekonvalescenciu vo vybraných zariadeniach
- Masáže
- Karta MULTISPORT
- Firemné kultúrne podujatie – TAURIS DAY

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti.

Oslovíme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika - výhodou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Nový kolega by mal disponovať:
- platným osvedčením na obsluhu VZV
- zdravotným preukazom pre prácu v potravinárstve
Požiadavky, ktoré považujeme za výhodu:
- skúsenosti s prácou v potravinárskom sklade
- fyzická zdatnosť, odolnosť voči chladu a stresu.

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny TAURIS GROUP, ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS, a.s. Rimavská Sobota, TAURIS NITRIA, TAURIS MäsoSpiš, TAURIS CASSOVIA prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3930722  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 730 EUR/mesiac