816 - 900 EUR

Asistent/ka obchodného oddelenia - divízia GASTRO

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Termín nástupu
01.05.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci funkcie zodpovedá za:

- nahrávanie cenotvorby do IS – v programe ESO
- zaradenie výrobkov do cenníkov
- dodržiavanie dohodnutých zmluvných podmienok u zverených zákazníkov
- vybavovanie telefonických objednávok
- riešenie a koordináciu problémov súvisiacich s ne-dodávkou objednaného tovaru
- mesačné vyhodnotenie predaja po jednotlivých zverených obchodných partnerov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

640,- EUR základná mzda + 210,- EUR variabilná zložka mzdy

Spoločnosť poskytuje:
- zaškolenie
- priestor na osobnostný rast
- odborné školenia
- firemné akcie
- zľavu na vlastné výrobky
BENEFITY :
- Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
- Finančné poradenstvo
- Príspevky na pobyty vo vybraných zariadeniach
- Masáže
- Jazykové kurzy - AJ
- Karta MULTISPORT
- Vianočné a veľkonočné balíčky
- TAURIS DEŇ - kultúrne podujatie s rodinnou a priateľmi

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu zaslaním CV spolu s motivačným listom .

Vzhľadom na vysoký počet prijatých žiadostí nie je možné telefonicky kontaktovať osobne každého. Telefonicky oslovíme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Za pochopenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovednú osobu:
- s obchodným duchom,
- zmyslom pre detaily
- analytickým myslením
- samostatnú
- s veľmi dobrými zručnosťami time managementu.

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny Tauris Group .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Južná trieda 54
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3646099   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   640,- EUR základná mzda + 210,- EUR variabilná zložka mzdy