Majster/-ka

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
RYBA Košice, Južná trieda 54, Košice
Termín nástupu
ihneď
základná brutto mzda 550,- EUR + 40% variabilná zložka + 70,- EUR odmena za výkon + mimoriadna odmena 0-100,- EUR + príplatky v súlade so ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Efektívne koordinuje prácu pridelených pracovníkov
- Vykonáva kontrolu práce počas dňa
- Zodpovedá za kvantitu prebraných surovín a obalového materiálu
- Zodpovedá za kvantitu a kvalitu vyrobených finálnych výrobkov, ako aj
ich označenie a zabalenie podľa príslušnej materiálovej normy,
- Zodpovedá za evidenciu úkolových listov, evidenciu sanitácie, HACCP a iných
dokumentov súvisiacich s oddelením výroby a balenia šalátov,
- Zodpovedá za odovzdávanie finálnych výrobkov na expedíciu, evidenciu
denných výkazoch,
- Zodpovedá za zverené pracovné a ochranné prostriedky,
Povinnosti:
- dodržiavanie správnych zásad osobnej prevádzkovej hygieny počas celej
pracovnej zmeny
- správne používanie ochranných a pracovných pomôcok,
- dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
- dodržiavanie zásad správnej výrobnej praxe,
- dodržiavanie sanitačného a prevádzkového poriadku na oddelení výroby a
balenia šalátov
- platnosť zdravotného preukazu (3 roky),
- platnosť osvedčenia a odb. spôsobilosti na vykonávanie epidem. závažnej
činnosti v potravinárstve,
- dodržiavať environmentálne záväzky, ktoré boli definované v Politike
spoločnosti, ako aj podieľať sa na ochrane ŽP v rámci spoločnosti a
zlepšovaniu vzťahov k ŽP,
- triedenie a separácia odpadov.

- pridelený Tútor ( osobný učiteľ) v procese vyškolenia
- priestor na adaptovanie v spoločnosti
- pracovné oblečenie ušité na mieru
- spoločnosť ponúka finančné aj nefinančné benefity

Vaše žiadosti o prijatie a životopisy zasielajte na uvedenú adresu .
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich podmienky .
Za pochopenie vopred ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- plánovacie zručnosti
- organizačné zručnosti
- schopnosť riadiť kolektív 30 ľudí
- samostatnosť
- rozhodnosť

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny TAURIS GROUP, ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS, a.s. Rimavská Sobota, TAURIS NITRIA, TAURIS MäsoSpiš, TAURIS CASSOVIA prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3579707  Dátum zverejnenia: 16.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná brutto mzda 550,- EUR + 40% variabilná zložka + 70,- EUR odmena za výkon + mimoriadna odmena 0-100,- EUR + príplatky v súlade so ZP