Skladník / Expedient

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Textilná č.4, Košice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
750,- EUR + príplatky v súlade so Zákoníkom práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, uskladnenie, príprava a výdaj tovaru - práca so scannerom ,
- kontrola kvality a kvantity tovaru,
- sleduje optimálne teploty v sklade a informuje nadriadených o poruchách

- poskytujeme zamestnaneckú 25% zľavu na naše výrobky

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti

Oslovíme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika - výhodou

Počet rokov praxe

skladník - výhodou

Nový kolega by mal disponovať:
- platným osvedčením na obsluhu VZV
Požiadavky, ktoré považujeme za výhodu:
- skúsenosti s prácou v potravinárskom sklade
- fyzická zdatnosť, odolnosť voči chladu a stresu.

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny Tauris Group.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Južná trieda 54
040 01 Košice

Kontakt

ID: 3285161   Dátum zverejnenia: 12.1.2018