Pracovník/Pracovníčka výroby - plat 500-800 €

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Južná trieda 54, 040 01 Košice
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
500 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba našich rybacích výrobkov z rady RYBA MORE ZDRAVIA,
- výroba a balenie rybacích a lahôdkových šalátov z rady PIKNIK

- pracovné oblečenie,
- priestor na zaškolenie a pridelený osobný učiteľ,
- zvýhodnený nákup pre zamestnancov,
- pitný režim,
- hradené školenia,
- rôzne finančné odmeny
- firemné akcie

V prípade, že Vás ponuka oslovila prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať životopis spoločnosti.

V prílohách priložte :
1. Žiadosť o prijatie
2. Životopis:
- adresu aj s okresným mestom - hlavne ak pochádzate z neznámych dediniek, kontaktné údaje
- vzdelanie
- prehľad praxe so stručným popisom pracovnej náplne
- možný termín nástupu
3. fotografiu

V sprievodnom liste uvádzajte názov - pozície Pracovník/Pracovníčka výroby.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budú telefonicky kontaktovaní len vhodní uchádzači.
1. krok: Každý uchádzač dostane ihneď po odoslaní životopisu spoločnosti automatickú ďakovnú správu - potvrdenie o Vašom úspešnom odoslaní životopisu.
2. krok: zároveň každý dostane vyrozumenie k jeho životopisu o zaradení do alebo vyradení zo skupiny vhodných uchádzačov.

Vhodní kandidáti budú oslovení a pozvaní na pohovor telefonicky.

Všetkým záujemcov želáme veľa šťastia.
Nakoľko zasielate spolu so životopisom aj súhlas na spracovanie osobných údajov zostávate v našej personálnej databáze.
Práve vďaka tomu môžete byť kontaktovaní aj o niekoľko mesiacov po zverejnení tejto ponuky.

Za pochopenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

potravinárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť,
- manuálna zručnosť,
- záujem o prácu v potravinárstve,
- pozitívny vzťah k rybacej aróme,
- odolnosť voči chladnému a vlhkému prostrediu,
- platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve je podmienkou.

RYBA Košice spol. s r.o. oslavuje v roku 2017 svoje sedemdesiateprvé výročie.
Od 23.09.2016 je súčasťou Tauris Group.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
RYBA Košice spol. s r.o. prevádzkuje maloobchodnú prevádzku v Košiciach.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Južná trieda 54
040 01 Košice

Kontakt

ID: 1262897   Dátum zverejnenia: 5.9.2017