Špecialista pre dopravu

RYBA Košice spol. s r.o.

Miesto práce
Textilná 4, Nad jazerom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacodmeny za pracovné výkony

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Technicky a personálne zabezpečovať dopravu
- Starostlivosť o technický stav vozidiel, vrátane pravidelných technických kontrol, údržby a opravy
- Zabezpečovať a kontrolovať evidenciu dochádzky podriadených pracovníkov
- Zabezpečovať pravidelné overovanie tachografov a evidenciu predpísaných dokladov a záznamov
- Plánovať opravy a čerpanie dovoleniek
- Zabezpečiť a evidovať opravy a servis pre vozový park
- Spracúvať prehľad o výške nákladov súvisiacich s opravami a údržbou jednotlivých automobilov (vrátane opráv chladiacich zariadení)
- Udeľovať a evidovať disciplinárne riešenia vodičov, vytvárať odmeňovací systém
- Vypracovávať a prezentovať analýzy efektívnosti plánovania rozvozov, využitia a nákladovosti dopravy
- Zabezpečovať včas podklady pre fakturáciu dopravy externým spoločnostiam
- Uskutočňovať a zúčastňovať sa výberových konaní na zamestnancov a dodávateľov v súvislosti s dopravným oddelením
- Tvoriť a udržiavať rozvozné linky spoločnosti s dôrazom na zabezpečenie potrieb obchodných partnerov a efektívnosti využitia vozového parku
- Komunikovať s poisťovňami, STK, políciou a dopravným inšpektorátom
- Kontrolovať a spracúvať evidenciu čerpania pohonných hmôt jednotlivých vozidiel spoločnosti Calmar spol. s r.o. a RYBA Košice spol. s r.o. , kontroluje doklady o čerpaní pohonných hmôt
- Sledovať dobu platnosti technických preukazov, záručné lehoty opráv, pravidelné servisné prehliadky a zabezpečuje ich vybavenie
- Zabezpečovať vybavenie všetkých formalít súvisiacich s kúpou nového auta (ŠPZ, technický preukaz ),

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícii

Počet rokov praxe

3

Skúšky vedúceho dopravy podľa platnej legislatívy Skúsenosti s vedením ľudí
Výborné kombinačné schopnosti
Analytické a logické myslenie
Skúsenosti s chladiarenskou prepravou - výhoda

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti RYBA Košice spol. s r.o. je skladovanie i spracovanie morských a sladkovodných rýb, tradičných rybacích výrobkov, lahôdkových výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného tovaru, ktorú zastrešuje cez dcérsku spoločnosť Calmar spol. s r.o.
Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Calmar spol. s.r.o. je nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, vnútroštátna nákladná cestná doprava.
Od roku 2016 sú súčasťou skupiny TAURIS GROUP, ktorú tvorí spolu šesť spoločností - TAURIS, a.s. Rimavská Sobota, TAURIS NITRIA, TAURIS MäsoSpiš, TAURIS CASSOVIA prevádzkujúca sieť maloobchodných predajní Mäsiarstvo u Býka, RYBA Košice a CALMAR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1070102  Dátum zverejnenia: 29.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac