750 - 1 200 EUR

Zubná asistentka na klinike v Žiline

RYANT clinic

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia klientom a lekárom pri zdravotnej starostlivosti o pacienta,
- príprava, dezinfekcia a sterilizácia prístrojov, nástrojov a povrchov,-
- administratívne práce v ordinácii a správa zdravotných záznamov klientov,
- práca len v denných pracovných hodinách
- profesionálna a priateľská komunikácia s klientmi a ostatnými zamestnancami kliniky,
- spolupráca s inými pobočkami RYANT clinic,
- ostatné úlohy dohodnuté s manažmentom kliniky.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu základná zložka mzdy od 750 - 1200 EUR

- plat zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu,
- zázemie stabilnej spoločnosti a dlhodobá perspektíva,
- atraktívny bonusový systém,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a osobnostný rozvoj (nielen) vo svojej profesii,
- práca v atraktívnom prostredí a nových moderných priestoroch,
- práca počas dňa bez nočných smien

Do nášho mladého tímu hľadáme ďalšiu kolegyňu za účelom dlhodobej spolupráce. Ak chcete pracovať v príjemnom prostredí s modernými zdravotnými postupmi a prístrojmi a mať možnosť spolupodieľať sa na budovaní dobrého mena našej úspešnej pobočky, pošlite nám svoj životopis na adresu: [email protected]
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke www.kvalitny-zubar.sk alebo www.ryantclinic.sk prípadne na našom Facebooku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.9.2019 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný asistent, Diplomovaná sestra alebo ošetrovateľstvo,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti v zdravotníctve vítané,
- príjemné a priateľské vystupovanie,
- zodpovedný prístup k dennej agende,
- dôslednosť pri plnení úloh zadaných lekármi kliniky,
- pozitívny prístup k práci,
- ochota a starostlivosť o klientov,
- schopnosť pohotovo riešiť situácie v ordinácii a počas zákrokov,
- chuť ďalej rozvíjať seba a zlepšovať zdravotnícke procesy v ordinácii spojené so zodpovednosťou zdravotnej sestry / zubnej asistentky
- znalosť anglického jazyka výhodou

RYANT clinic vznikla v roku 2015 ako moderná klinika dermatológie, urológie a laserovej medicíny v Žiline. Od roku 2019 sme svoju činnosť rozšírili o špičkovo vybavenú zubnú ambulanciu s kompletnou diagnostikou.
Čerpáme nielen z predchádzajúcich medzinárodných skúseností, ale naďalej sa vzdelávame v oblasti aktuálnych svetových trendov v oblasti zdravotníctva. Náš tím v Žiline tvorí momentálne 10 kolegov, ktorí pracujú denne s nasadením ponúkať nadštandardnú, ale stále dostupnú starostlivosť ľuďom, ktorým záleží na ich zdraví. Viac o našej klinike, príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve sa dočítate na www.kvalitny-zubar.sk a www.ryantclinic.sk
Ponúkame zaujímavú prácu ľuďom, ktorí nielen obohatia náš tím o vlastné skúsenosti, ale pomôžu aj naďalej budovať dobré meno RYANT clinic. Ak chcete ísť po tejto ceste s nami, pošlite svoj životopis na [email protected]

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Medical spot, s.r.o.
Súľovského 101
01313 Rajecké Teplice

Kontakt

ID: 3754727   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   zodpovedajúci predchádzajúcim skúsenostiam, kvalifikácii a pracovnému nasadeniu základná zložka mzdy od 750 - 1200 EUR