Reagujte bez životopisu

Pracovník v osivárskom závode

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
2024-04-01
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do nášho tímu v osivárskom závode PRÍLOHY (Trnava) a poďte spolu s nami uchovávať tradície poľnohospodárstva.

Ak ste spoľahlivý, samostatný, zodpovedný a nerobí Vám problém počas sezóny pracovať nadčas, čítajte ďalej!

S nami ste od prvého dňa súčasťou výroby a ihneď sa ocitnete uprostred diania.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- obsluha plniacich váh;

- obsluha čistiacej linky;

- údržba skladov;

- údržba areálu;

- pomocné práce pri nakládke osív;

- obsluhovať technologické zariadenia pri čistení, sušení a morení poľnohospodárskych osív, ich prípadné drobné opravy, hlásiť poruchy na zariadeniach a vykonávať ďalšie práce pri čistení osiva obilnín a strukovín;

· zodpovednosť za ošetrovanie uskladnených surovín s cieľom dlhodobého udržania potrebnej kvality skladovaných osív a dodržiavať pokyny na správne uskladnenie;

· zodpovedať za technický stav a prevádzku VZV;

· zabezpečiť stohovanie kontajnerov v súlade s prevádzkovým poriadkom pre skladové priestory;

· dodržiavať pokyny na správne uskladnenie tovaru;

· udržiavať poriadok na pracovisku.

Pracovná doba: 07:00 - 15:30 hod. (PO - PIA) (v sezóne pracujeme aj nadčasy, aj niektoré víkendy).

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať

* flexibilitu a spoľahlivosť, po zaučení schopnosť samostatnej práce;

* ochotu pracovať nadčas počas sezóny.

Výhodou bude, ak máte

skúsenosti s obsluhou VZV, oprávnenie na nakladače, zváračský preukaz, znalosť údržby strojov.

Čo vám môžeme ponúknuť

* zaujímavú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorej samozrejmosťou je komplexné zaškolenie na pozíciu;

* stravovanie nad rámec zákona;

* príspevky pri pracovných a životných jubileách a rozličných rodinných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa ...)

* referenčný bonus pri odporučení nového zamestnanca

* bezplatné parkovanie v areáli

* príjemný kolektív

* odborné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

RWA Slovakia, spol. s.r.o. je členom skupiny, ktorá je združená okolo rakúskej obchodnej spoločnosti RWA Raiffeisen Ware Austria AG.

Sme popredným lídrom v oblasti poľnohospodárstva.

Najväčším slovenským predajcom osív s rozmanitým sortimentom a tuzemskou výrobou osív poľných plodín. Najdôležitejšími druhmi sú pre nás pšenica ozimná a jačmeň jarný.
V oblasti ochrany rastlín dodávame kompletný sortiment registrovaných prípravkov (herbicídy, fungicídy, insekticídy) a prípravkov určených na biologickú ochranu rastlín, špeciálne listové a kvapalné hnojivá.
Oddelenie hnojív ponúka riešenia pre všetky plodinové kultúry a alternatívy pre všetky typy hnojív.
Oddelenie agrokomodít sa zaoberá nákupom a predajom obilnín, olejnín v rámci Slovenska a EÚ a poskytovaním služieb. Zaoberáme sa aj presným poľnohospodárstvom a vzorkovaním pôdy.

Sme hrdí na naš sortiment a technológie, ale vieme, že za všetkým stoja naši ľudia, vďaka ktorým sme úspešní. Na Slovensku zamestnávame viac ako 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Pridajte sa do nášho tímu a presvedčte sa sami.

Spoločnosť je držiteľom certifikátov DONAU SOJA, GMP+, ISCC, ISO 9001:2015, HACCP.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov