Можливість для людей з України

Pracovník v obilnom sile (Malacky)

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacSamozrejmosťou sú všetky príplatky podľa zákona. Ročná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do nášho tímu v obilnom sile v Malackách a poďte spolu s nami uchovávať tradície poľnohospodárstva.

Ak ste spoľahlivý, samostatný, zodpovedný a nerobí Vám problém pracovať nadčas počas sezóny, čítajte ďalej!

Vašou náplňou práce bude:
* počas sezóny príjem a výdaj tovaru (zabezpečenie nakládky, vykládky, čistenie, sušenie, skladovanie, obsluha strojov)
* zásobovanie predajne kŕmnymi zmesami, vrecovanými obilninami
* mimo sezóny rozličné údržbárske práce (na strojoch, zariadeniach, budovách a areáli sila)
* ostatné úlohy podľa pokynov priameho nadriadeného

Pracovná doba: 07:00 - 15:30 hod. (PO - PIA) (v sezóne pracujeme aj nadčasy, i počas víkendu)

* zaujímavá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorej samozrejmosťou je komplexné zaškolenie na pozíciu
* stravovanie zabezpečujeme aj počas prekážok v práci a čerpaní dovolenky
* príspevky pri pracovných a životných jubileách a rozličných rodinných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa ...)
* referenčný bonus pri odporučení nového zamestnanca
* bezplatné parkovanie v areáli
* príjemný kolektív
* teambuildingové aktivity, spoločenské akcie

Prosíme uchádzačov, aby svoj životopis posielali prostredníctvom doleuvedeného linku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Prednostne budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú kritériá výberu.

Zaslaním svojho životopisu a podkladov k výberovému konaniu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov. Viac informácií o ochrane osobných údajov pre uchádzačov spoločnosti RWA Slovakia, spol. s.r.o. nájdete na našej stránke www.rwa.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

poľnohospodárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť
* ochota pracovať nadčas počas sezóny
* výhodou je stojnícky preukaz na stavebné stroje skupiny 9 a/alebo osvedčenie elektrikára paragraf 21/22 a/ alebo preukaz na VZV

RWA Slovakia, spol. s.r.o. je členom skupiny, ktorá je združená okolo rakúskej obchodnej spoločnosti RWA Raiffeisen Ware Austria AG.

Sme popredným lídrom v oblasti poľnohospodárstva.

Najväčším slovenským predajcom osív s rozmanitým sortimentom a tuzemskou výrobou osív poľných plodín. Najdôležitejšími druhmi sú pre nás pšenica ozimná a jačmeň jarný.
V oblasti ochrany rastlín dodávame kompletný sortiment registrovaných prípravkov (herbicídy, fungicídy, insekticídy) a prípravkov určených na biologickú ochranu rastlín, špeciálne listové a kvapalné hnojivá.
Oddelenie hnojív ponúka riešenia pre všetky plodinové kultúry a alternatívy pre všetky typy hnojív.
Oddelenie agrokomodít sa zaoberá nákupom a predajom obilnín, olejnín v rámci Slovenska a EÚ a poskytovaním služieb. Zaoberáme sa aj presným poľnohospodárstvom a vzorkovaním pôdy.

Sme hrdí na naš sortiment a technológie, ale vieme, že za všetkým stoja naši ľudia, vďaka ktorým sme úspešní. Na Slovensku zamestnávame viac ako 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Pridajte sa do nášho tímu a presvedčte sa sami.

Spoločnosť je držiteľom certifikátov DONAU SOJA, GMP+, ISCC, ISO 9001:2015, HACCP.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4383898  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac