Skladový pracovník - vodič VZV (závod Bajka)

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bajka
Termín nástupu
ASAP, príp. dohodou
5 EUR/hod.Základná mzda pozostáva zo 4,50 €/hodina a príplatku za prácu na VZV 0,50€/hodina. Výška mzdy závisí od skúseností a praxe kandidáta a je predmetom pracovného pohovoru. Samozrejmosťou sú rozličné príplatky (za výkon práce v sťaženom prostredí 0,72€/hod., príplatky za nadčasy 35% alebo 50% a všetky ďalšie príplatky v zmysle zákonníka práce (príplatok za prácu v sobotu/nedeľu/sviatok/noc). V prípade morenia + 0,50€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa do nášho výrobného tímu v závode Bajka a poďte spolu s nami uchovávať tradície poľnohospodárstva.

Ak ste spoľahlivý, samostatný, zodpovedný a nerobí Vám problém pracovať nadčas počas sezóny, čítajte ďalej!

Vašou náplňou práce bude:
* príjem a výdaj tovaru v sklade poľnohospodárskych komodít
* údržba skladu
* počas sezóny sa môžete naučiť obsluhovať moričku
* ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného

* zaujímavá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorej samozrejmosťou je komplexné zaškolenie na pozíciu
* stravovanie zabezpečujeme aj počas prekážok v práci a čerpaní dovolenky
* starostlivosť o Vaše zdravie - pitný režim - široký výber čajov, káva na pracovisku zadarmo
* príspevky pri pracovných a životných jubileách a rozličných rodinných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa ...)
* referenčný bonus pri odporučení nového zamestnanca
* bezplatné parkovanie v areáli
* príjemný kolektív
* teambuildingové aktivity, spoločenské akcie

Prosíme uchádzačov, aby svoj životopis posielali prostredníctvom doleuvedeného linku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Prednostne budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú kritériá výberu.

Zaslaním svojho životopisu a podkladov k výberovému konaniu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov. Viac informácií o ochrane osobných údajov pre uchádzačov spoločnosti RWA Slovakia, spol. s.r.o. nájdete na našej stránke www.rwa.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

poľnohospodárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* samostatnosť, pracovitosť, zodpovednosť
* praktické skúsenosti z poľnohospodárstva sú vítané
* ochota pracovať nadčas počas sezóny
* prax na VZV - preukaz vieme zabezpečiť
* vodičský preukaz - B, T - výhodou
* oprávnenie na nakladače - výhodou
* zváračský kurz a znalosť údržby strojov - výhodou

RWA Slovakia, spol. s.r.o. je členom skupiny, ktorá je združená okolo rakúskej obchodnej spoločnosti RWA Raiffeisen Ware Austria AG.

Sme popredným lídrom v oblasti poľnohospodárstva.

Najväčším slovenským predajcom osív s rozmanitým sortimentom a tuzemskou výrobou osív poľných plodín. Najdôležitejšími druhmi sú pre nás pšenica ozimná a jačmeň jarný.
V oblasti ochrany rastlín dodávame kompletný sortiment registrovaných prípravkov (herbicídy, fungicídy, insekticídy) a prípravkov určených na biologickú ochranu rastlín, špeciálne listové a kvapalné hnojivá.
Oddelenie hnojív ponúka riešenia pre všetky plodinové kultúry a alternatívy pre všetky typy hnojív.
Oddelenie agrokomodít sa zaoberá nákupom a predajom obilnín, olejnín v rámci Slovenska a EÚ a poskytovaním služieb. Zaoberáme sa aj presným poľnohospodárstvom a vzorkovaním pôdy.

Sme hrdí na naš sortiment a technológie, ale vieme, že za všetkým stoja naši ľudia, vďaka ktorým sme úspešní. Na Slovensku zamestnávame viac ako 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Pridajte sa do nášho tímu a presvedčte sa sami.

Spoločnosť je držiteľom certifikátov DONAU SOJA, GMP+, ISCC, ISO 9001:2015, HACCP.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4363057  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.