Referent logistiky agrokomodít a hnojív

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Pri trati, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda sa odvíja od vyššie uvedených kritérií a definitívne sa určí po osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
* evidencia zmlúv agrokomodít a hnojív – spolupráca s materskou spoločnosťou v Rakúsku
* logistika agrokomodít a hnojív - zabezpečenie dopravy pri nákupe a pri predaji (komunikácia s dopravcami)
* kontrola stavu zásob na jednotlivých skladoch – v systéme SAP a na konci roka asistencia pri fyzickej inventúre
* fakturácia dodaného tovaru v systéme SAP – zodpovednosť za správnosť v zmysle platných podmienok, evidencia faktúr, zasielane faktúr zákazníkom
* riešenie prípadných reklamácií
* vypracovanie Intrastatu a pravidelných reportov

* zaujímavá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorej samozrejmosťou je komplexné zaškolenie na pozíciu
* samostatná kancelária s 1 - 2 kolegyňani (žiaden open space)
* stravovanie zabezpečujeme aj počas prekážok v práci a čerpaní dovolenky
* starostlivosť o Vaše zdravie - pitný režim - široký výber čajov, ozajstné espresso
* príspevky pri pracovných a životných jubileách a rozličných rodinných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa ...)
* referenčný bonus pri odporučení nového zamestnanca
* možnosť práce z Home office
* bezplatné parkovanie v areali
* teambuildingové aktivity, spoločenské akcie

Prosíme uchádzačov, aby životopis posielali prostredníctvom doleuvedeného linku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Prednostne budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú kritériá výberu.

Zaslaním svojho životopisu a podkladov k výberovému konaniu súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov. Viac informácií o ochrane osobných údajov pre uchádzačov spoločnosti RWA Slovakia, spol. s.r.o. nájdete na našej stránke www.rwa.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, supply chain, customer service

Počet rokov praxe

2

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého kolegu, ktorý sa nebojí nových výziev, samostatne a ľavou zadnou zvládne stresujúce situácie a zároveň je tímový hráč.
Ovládanie maďarského a nemeckého jazyka je príjemnou výhodou.

RWA Slovakia, spol. s.r.o. je členom skupiny, ktorá je združená okolo rakúskej obchodnej spoločnosti RWA Raiffeisen Ware Austria AG.

Sme popredným lídrom v oblasti poľnohospodárstva.

Najväčším slovenským predajcom osív s rozmanitým sortimentom a tuzemskou výrobou osív poľných plodín. Najdôležitejšími druhmi sú pre nás pšenica ozimná a jačmeň jarný.
V oblasti ochrany rastlín dodávame kompletný sortiment registrovaných prípravkov (herbicídy, fungicídy, insekticídy) a prípravkov určených na biologickú ochranu rastlín, špeciálne listové a kvapalné hnojivá.
Oddelenie hnojív ponúka riešenia pre všetky plodinové kultúry a alternatívy pre všetky typy hnojív.
Oddelenie agrokomodít sa zaoberá nákupom a predajom obilnín, olejnín v rámci Slovenska a EÚ a poskytovaním služieb. Zaoberáme sa aj presným poľnohospodárstvom a vzorkovaním pôdy.

Sme hrdí na naš sortiment a technológie, ale vieme, že za všetkým stoja naši ľudia, vďaka ktorým sme úspešní. Na Slovensku zamestnávame viac ako 130 zamestnancov a spolupracovníkov. Pridajte sa do nášho tímu a presvedčte sa sami.

Spoločnosť je držiteľom certifikátov DONAU SOJA, GMP+, ISCC, ISO 9001:2015, HACCP.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4352687  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac