Skladový robotník/vodič vysokozdivžného vozíka

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bajka
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,- € na hodinu plus príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého člena výrobného tímu pre náš závod na výrobu osív v Bajke (pri Leviciach), ktorý bude mať na starosti manipuliáciu tovarov a údržbu skladu.

Ponúkame stabilnú prácu v menšom zabehnutom kolektíve v spoločnosti s medzinárodným zázemím.

Záujemci môžu kontaktovať priamo vedúcu závodu Bajka Ing. Španitzovú na tel. č. 0905 986 657 alebo personálne odd. na 0905 696 643

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

ochota pracovať; ovládanie práce s vysokozdvižným vozíkom; pripravenosť zvládať nárazovo väčšie množstvopráce súviisiace s poľnohospodárskou sezónou

Výroba osív a obchodovanie s poľnohospodárskymi produktami

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Pri trati 15
820 14 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dana Jirkowsky
Tel.: +421240201110
E-mail: poslať životopis
ID: 3554329   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,- € na hodinu plus príplatky