Pomocný skladník v sklade pesticídov (sezónna práca)

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
info o platových podmienkach poskytneme na požiadanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a zodpovedného kandidáta na pozíciu pomocného skladníka do skladu pesticídov v Lužiankach pri Nitre. Jedná so o prácu na plný pracovný úväzok na sezónne obdobie v trvaní 8 mesiacov (do konca októbra 2018) s možnosťou opakovania úväzku v ďalšom roku. Náplňou práce je manipulácia s tovarom pri naskladňovaní a vyskladňovaní, príprava tovaru pre rozvozy a rôzne pomocné práce v sklade. Požiadavky na kandidáta: zodpovedný prístup k práci, ochota pracovať nadčas v prípade potreby, odolnosť voči stresu v obdobiach kulminujúcej sezóny. Ovládanie práce s vyskozdvižným vozíkom je výhodou nie je však podmienkou.

- práca v zázemí stabilnej medzinárodnej spoločnosti, v menšom zabehnutom mladom tíme spolupracovníkov
- gastrolístky v hodnote 4,50 € s doplatkom zamestnanca len 1 €

žiadosti s životopisom posielajte e-mailom na adresu [email protected]; telefonické informácie na 02/40201110 alebo 0905 696 643

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Výroba osív a obchodovanie s poľnohospodárskymi produktami

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Pri trati 15
820 14 Bratislava
ID: 3301145   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   info o platových podmienkach poskytneme na požiadanie