Montážny a testovací pracovník v Hlohovci

RWA agency

Miesto práce
Hlohovec-Šulekovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
- spájkovanie (cínom)
- skenovanie,oprava a testovanie dosiek plošných spojov
- práca s káblovými zväzkami
Mzda a ostatné informácie :
- hodinová mzda 5 eur v čistom (dohoda)
- príplatky + bonusy
Živnosť
- 6,50 eur na hodinu
- práca je na 3 zmeny (8h)

Doprava zdarma:
Šaľa,Veča,Kajal,Gáň,Sereď,Šúrovce,Dolné Zelenice,Horné Zelenice,Šulekovo!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

GPV Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnost nadnárodnej dánskej spoločnosti GPV , ktorá je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov elektrotechnickej výroby (EMS provider - výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov SMT, THT, testovanie, čistenie DPS, lakovanie, finálna montáž ...).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

RWA agency - divízia spoločnosti Rubble s.r.o firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2019.
Spoločnosť poskytujúca stavebné , upratovacie činnosti a baliace činnosti.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (sprostredkovanie zamestnania za úhradu ).
ID: 4529651  Dátum zverejnenia: 1.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac