Údržbár - špecialista pre údržbu

RWA agency

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
Ihneď s nástupom
1 350 EUR/mesiac- nástupná mzda 1350€ - 1500€ v hrubom v závislosťi od pracovnej skúsenosťi - navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe - ročný bonus až cca 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s dodávateľmi technických a technologických zariadení
- organizovanie a vykonávanie údržby
- príprava plánov úržby
- vyhodnotenie efektívnosti údržby a opráv
- kontorla náhradných dielov , riadenie skladu a pravidelná inventarizácia skladu
- príprava objednávok na náhradné diely
- dodržiavanie a kontrola BOZP
- spolupráca pri zavádzaní a osadzovaní nových zariadení
- vykonávanie bezpečnostných ,hygienických a tímových auditov

- Každý mesiac prepravka piva zdarma a zľavy na nákup firemných produktov
- Stravovacia karta - stravné lístky v hodnote 4 eur
- Úrazové poistenie zdarma
- Práca je len na jednu zmenu (8h)
- Práca je na TPP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- Skúsenosťi v oblasti údržby
- Anglický jazyk (základy)
- Nutný paragraf 22 ( v prípade potreby zabezpečíme licenciu na paragraf 22)
- Znalosť technických zariadení z hľadiska údržby

RWA agency - divízia spoločnosti Rubble s.r.o firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2019.
Spoločnosť poskytujúca stavebné , upratovacie činnosti a baliace činnosti.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (sprostredkovanie zamestnania za úhradu ).
ID: 4312449  Dátum zverejnenia: 25.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac