Reagujte bez životopisu

Operátor nástup ihneď

RWA agency

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
650 EUR/mesiacZákladná mzda 650€/mesiac + 20% výkonnostný bonus + príplatky podľa zákonníka práce prvom mesiaci 700€/mesiac + 20% výkonnostný bonus + príplatky podľa zákonníka práce možnosť postupného zvyšovania základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnancov do spoločnosti , ktorá je jediným dodávateľom kobercových textílii na Slovensku pre spoločnosť Landrover.

Práca na živnosť alebo na dohodu!

Práca na lisoch.
Výkon práce: Vráble.( Nitra)
Podľa potreby zabezpečujeme aj ubytovanie.
Základná mzda 650€/mesiac + 20% výkonnostný bonus + príplatky podľa zákonníka práce
prvom mesiaci 700€/mesiac + 20% výkonnostný bonus + príplatky podľa zákonníka práce
možnosť postupného zvyšovania základného platu
+ kariérny rast ( tréner)
stravné lístky: 4€
Práca v 4 zmennej prevádzke ( 2 dni ranná, 2 dni nočná, 4 dni voľno)
Doprava zabezpečená zdarma smer Galanta, Sereď, Nitra

Nástup ihneď!

Pre bližšie informácie volajte na tel. čísla 0907 628 480

Ponúkame:
- mzda na čas
- pravidelné zálohy
- možnosť predĺžiť spoluprácu aj na TPP

Ak Vás ponuka zaujala , svoje životopisy posielajte ma e-mailovú adresu : [email protected] , volať na Tel.č: 0907 628 480
Ďakujeme všetkým ktorý prejavili záujem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Závod na Slovensku je lokalizovaný v meste Vráble, svoju činnosť začína v roku 2018 a hlavným odberateľmom bude závod JLR v Nitre. V súčasnosti sa pripravuje sériová výroba dielov pre zákazníkov VW a Daimler. Ďalšie projekty pribudnú v rokoch 2012 až 2014.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Automobilový priemysel

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

v schopnosť precízne dodržiavať pracovné inštrukcie
- veľmi dobré manuálne zručnosti, skúsenosti so skladaním malých dielov vítané
- časová flexibilita
- ochota učiť sa nové veci
- zabezpečené stravovanie vo firme
- zodpovednosť

RWA agency - divízia spoločnosti Rubble s.r.o firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2019.
Spoločnosť poskytujúca stavebné , upratovacie činnosti a baliace činnosti.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (sprostredkovanie zamestnania za úhradu ).
ID: 4085680  Dátum zverejnenia: 20.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac