Reagujte bez životopisu

Vodič MKD 120 eur / deň, víkendy voľné

RV STAR, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 3 000 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny, vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava tovaru na trase SK-IT-SK, víkendy doma, parkovanie v BA alebo možnosť parkovať aj u vás doma. Každý vodič má pridelené vozidlo volvo / náves.

základny plat od 1200 eur + diety + odmeny, celkom denne je možné zarobiť 120 eur čisté, do 2800 eur / mesiac, parkoviská so sprchou preplácame tiež, a vianočné odmeny sú bonus na konci roka. Druhé karty a vypínače si nechajte v starých firmách, tu sa AETER striktne dodržiava. Automobilky a nočné nejazdíme.

Pracovných ponúk je veľa tak ako držiteľov vodičského oprávnenia, dobrých firiem je málo, tak ako vodičov. Ked ste vodič, určite vás radi príjmeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stačí chcieť pracovať a mať sa dobre

RV STAR, s.r.o. , sme dopravno- špedičná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru, www.rvstar.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4596268  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac