Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

RV STAR, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiac+ diety + vreckové + priplatky podľa zákonov + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie prideleného nákladného vozidla ( kamionu). Jazdí sa hlavne SK-IT-SK, pondelok- piatok, víkendy voľné.

Náborový príspevok 500 EUR. Základná mzda min. 1100 eur, ostatné diety + odmeny, vychádza to 95 eur/ deň + vianočné odmeny, pripadne iné individuálne výhody. Vozidlo nové Volvo. Nejazdíme nočné, ani automobilky, druhé karty nechajte v starých firmách, dodržiava sa AETER.

Hľadáme seriózneho človeka, ktorý má záujem pracovať v stabilnom kolektíve, a ponúkame férový a koretný prístup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

E

RV STAR, s.r.o. , sme dopravno- špedičná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru, www.rvstar.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4332254  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac