Vodič MKD

RV STAR, s. r. o.

Rusovská cesta 56, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
04.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1600 a viac netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie prideleného nákladného vozidla, pracovný čas od pondelka do piatka, prepravy SK - IT - SK.

Úplne nové vozidlo s potrebnou výbavou, automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami, dodržiavanie výplatných termínov, víkendy na Slovensku, denná sadzba 80 eur

Informácie o výberovom konaní

Seriozne platobné ohodnotenie, plat min. 1600 eur

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

1 rok praxe, karta vodiča, kvalifikačná karta vodiča, psychologické testy, lekárska prehliadka, čistý register trestov, ideálne bydlisko na západe Slovenska, poistka zodpovednosti za škody pri výkone povolania, flexibilita, spoľahlivosť, profesionalita.

Dopravno- špedičná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Rusovská cesta 56
851 01 Bratislava
ID: 3140058   Dátum zverejnenia: 4.12.2017