Skladník - príležitosť pre zručného pracovníka s možnosťou rastu v rámci spoločnosti

RV plast s. r. o.

Miesto práce
Bardejovská 25, Ľubotice-Šarišské Lúky, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac+ zamestnanecké bonusy a 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Skladník - príležitosť pre zručného pracovníka s možnosťou rastu v rámci spoločnosti:

  • Prijímať, vydávať, manipulovať a kontrolovať tovar.
  • Komunikovať so zákazníkmi a ďalšími oddeleniami spoločnosti.
  • Spolupracovať pri inventúrach skladových zásob.
  • Udržiavať skladové priestory.
  • Spolupracovať s oddelením realizácie a vedením spoločnosti.

Nie je to žiadna rutinná práca, každý deň sa naučíte niečo nové a budete mať podporu, ktorú budete potrebovať. Očakávame zodpovedný prístup k práci, k firme, ku kolegom a samozrejme k zákazníkom.

Ďalšie príklady pre typickú náplň práce na pozíciu Skladník:

  • Vybavovať objednávky od zákazníkov.
  • Zabezpečovať pravidelné inventúry.
  • Kontrolovať a zapisovať stavy zásob.
  • Organizovať a uskutočňovať balenie tovaru.

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ranná príprava vozidla a tovaru pre rozvoz.
  • Prijímanie a vydávanie tovaru v priebehu dňa.
  • Komunikácia so zákazníkmi a oddeleniami spoločnosti.
  • Účasť na inventúrach a zapisovanie stavov zásob.

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • 8-hodinová pracovná doba (od 7:00 do 15:30).
  • Možnosť nadčasových hodín.

  • Pracujete v silnej spoločnosti s 10-ročnou tradíciou, kde Vám ponúkame rôznorodú prácu a príležitosť na rast v rámci spoločnosti.
  • Získate úplné vstupné zaškolenie (teoretické aj praktické) a priebežné vzdelávanie na produkty, aby ste boli na svojej pozícii úspešní.
  • Máte nárok na príspevok na stravovanie, ktorý Vám pomôže ušetriť peniaze a zabezpečiť si zdravé stravovanie.
  • Môžete sa tešiť na motivačné ohodnotenie a ďalšie zamestnanecké výhody a bonusy, ktoré Vám radi predstavíme osobne.
  • Pracujete v príjemnom pracovnom prostredí, ktoré Vám umožní efektívne plniť svoje povinnosti a napredovať.
  • Máte zázemie silnej a stabilnej spoločnosti na Slovenskom trhu, kde sa môžete cítiť isto a bezpečne.

A navyše, máte možnosť pracovať v tíme skúsených kolegov, ktorí Vám radi pomôžu a podporia Vás vo Vašom raste.

Tešíme sa na Vašu prihlášku!

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Životopis je podmienkou, ak máte skutočne záujem a ste odhodlaný prijať novú výzvu volajte v pracovných dňoch od 9 do 16 hod. na číslo 0903 617 034.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Počet rokov praxe

2

  • Typicky požadovaný typ vzdelania.
  • Technické skúsenosti v stavebnej oblasti sú veľkou výhodou.
  • Logické a technické myslenie.
  • Prirodzená zodpovednosť, čestnosť, dodržiavanie sľubov.
  • Komunikatívnosť, tímová práca.
  • Prax na VZV vozíku výhodou.
  • Odhodlanie a pozitívna nálada.

Spoločnosť RV plast s.r.o. je rodinná firma pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 2015. Slovo rodinná vystihuje aj spôsob obchodovania. Dôraz je kladený na zákazníka, na jeho požiadavky a jeho spokojnosť.
Výsledkom nášho spoločného snaženie sú stovky spokojných zákazníkov. Firma sa zaoberá predajom a spracovaním polykarbonátových dosiek-POLYKARBONÁT. Ďalšie komodity sú PLEXISKLO – PVC – pre reklamu a stavebníctvo, HLINÍKOVÉ – profily a plechy, GAMRAT – plastové žľaby, ALUPANEL – kompozitné dosky pre reklamu a odvetrané fasády.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4831794  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac