Ekonóm-účtovník/ka spoločnosti

RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o.

Miesto práce
Ružinovská 4, Ružinov
Termín nástupu
01.07.2024
Od 1 200 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (tabuľkový plat + osobné ohodnotenie možné až do výšky 100% tabuľkového platu). Výsledná mzda závisí od dĺžky praxe a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné komplexné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných zákonov a postupov účtovania
  • Spracovanie daňových priznaní, účtovných a štatistických výkazov
  • Spracovanie DPH a kontrolného výkazu
  • Príprava a spracovávanie štvrťročných a ročných účtovných uzávierok a záverečné hodnotenie rozpočtu, konsolidácie
  • Inventarizácia účtov
  • Vypracovávanie návrhu rozpočtu, jeho rozpisovanie vo všetkých ukazovateľoch, analyzovanie rozpočtu, bilancia nákladov a výnosov
  • Hospodárenie s rozpočtom podľa rozpočtových pravidiel a ďalších predpisov
  • Zaistenie formálnej kontroly a zaúčtovania prijatých a vystavených faktúr a ich kontrola podľa daných podkladov
  • Zaúčtovanie bankových výpisov, pokladničných dokladov a interných účtovných dokladov
  • Spracovávanie výkazov pre potreby orgánov verejnej správy
  • Realizácia platieb – úhrad faktúr
  • Sledovanie a vymáhanie pohľadávok a komunikácia so zákazníkmi
  • Vypracovanie interných smerníc na vedenie účtovníctva
  • Vedenie a účtovanie pokladne, platieb kreditnými kartami
  • Zúčtovanie platieb za jednotlivé podujatia podľa predložených zoznamov
  • Komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti
  • Archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi
  • Komplexná administrácia nájomných zmlúv – evidencia nových zmlúv, dodatkov, zmien a príprava podkladov pre fakturáciu
  • Vystavovanie a evidencia prijatých a odoslaných faktúr

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • možnosť využívania športovísk spoločnosti
  • stravné v hodnote 6,- €
  • odmeny 2x ročne
  • mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

SŠ ekonomické vzdelanie + 10 rokov praxe, VŠ ekonomické vzdelanie + 5 rokov praxe

Počet rokov praxe

5

  • vítaná prax vo verejnej správe
  • SŠ ekonomické vzdelanie + 10 rokov praxe, alebo VŠ ekonomické vzdelanie + 5 rokov praxe
  • logické a analytické myslenie

RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. (skrátene RŠK, p. o.) je príspevková organizácia zriadená MČ Bratislava-Ružinov. Hlavnou činnosťou je správa športových areálov (Zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Areál netradičných športov, Areál hier Radosť Štrkovec, Športová hala Trnávka, športové areály základných škôl o rozvíjanie aktívnej a rekreačnej športovej činnosti v mestskej časti Bratislava-Ružinov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4839399  Dátum zverejnenia: 26.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac