Prevádzkový pracovník - údržbár, správca areálu

RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o.

Miesto práce
Mierová 21, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (tabuľkový plat + osobné ohodnotenie až do výšky 100% tabuľkového platu + príplatok za nadčasy + príplatok za sobotu resp. nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečovanie prevádzky športového areálu, vrátane údržbárskych činností a drobných opráv,
- komplexná starostlivosť o čistotu a poriadok športového areálu,
- starostlivosť o užívateľov športového areálu - objednávky, platby, technické pomôcky, príprava športovísk, atď,
doplňujúce informácie o náplniach práce na jednotlivých pozíciách sa záujemca môže, na základe jeho záujmu, dozvedieť pri osobnom pohovore

Stravné lístky,
Výhody pri využívaní zaradení organizácie

V prípade záujmu zašlite Váš životopis do 31.07.2018 na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojný zámočník, elektrikár ...

Vodičský preukaz

B

Výhoda – zváračský preukaz, odborné skúšky podľa vyhlášky 51/1978 Zb.

RUŽINOVSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB, p. o. (skrátene RŠK, p. o.) je príspevková organizácia zriadená MČ Bratislava-Ružinov. Hlavnou činnosťou je správa športových areálov (Zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Areál netradičných športov, Areál hier Radosť Štrkovec, Športová hala Trnávka, športové areály základných škôl o rozvíjanie aktívnej a rekreačnej športovej činnosti v mestskej časti Bratislava-Ružinov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3007338  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (tabuľkový plat + osobné ohodnotenie až do výšky 100% tabuľkového platu + príplatok za nadčasy + príplatok za sobotu resp. nedeľu