Finančný účtovník

Ružinovský domov seniorov

Miesto práce
Sklenárova 14, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiacodmeny min. 1x ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva všetky odborné účtovnícke práce vo finančnej učtárni, ako aj na úseku evidencie a základných prostriedkov vrátane automatizácie bankových operácií
• samostatne spracováva výkazy o hospodárení stredísk, vykonáva kontrolu správnosti všetkých účtovných dokladov v súlade s platnými vnútornými predpismi o obehu účtovných dokladov
• vykonáva ekonomické rozbory, sleduje vývoj ekonomických ukazovateľov
• zabezpečuje správne vedenia evidencie nákladov, zúčtovaných vzťahov vrátane zúčtovania s rozpočtom obce
• vykonáva predkontáciu všetkých účtovných dokladov
• zodpovedá za správnosť účtovných zápisov
• účtovne vedie všetky príjmy a výdaje RDS podľa rozpočtovej skladby
• zabezpečuje zúčtovanie a likvidovanie miezd a nemocenských dávok
• zúčtováva predpis úhrady za sociálne služby a stravného, PHM, odpisov, príspevkov z MÚ, dotácií MPSVaR a pod.
• účtovne vedie evidenciu DHM, DDHM a materiálových zásob, ich stav a pohyb
• vykonáva včasné zostavovanie účtovných uzávierok
• spracováva súvahu a potrebné výkazy
• spolupracuje pri inventarizácii majetku (odsúhlasenie účtovného stavu s fyzickým stavom)
• vykonáva kontrolu účtovania dokladov, napr. faktúr, pokladničných dokladov a pod.

- 37,5 hodinový pracovný týždeň,
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok na DDS vo výške 45,-€ mesačne,
- príspevok na športovú činnosť dieťaťa,
- min. 1x ročne odmeny,
- po splnení podmienok príspevok na rekreáciu,
- po dohode príspevok na zvyšovanie kvalifikácie,
- štedré sociálne benefity podľa vnútorného predpisu,
- v prípade potreby flexibilný pracovný čas.

Štruktúrovaný životopis zasielajte na adresu zariadenia alebo e-mailom . Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Ružinovský domov seniorov pre účely sprostredkovania zamestnania podľa Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Trimel, IS SAMO - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie účtovníctva príspevkových a/alebo rozpočtových organizácií

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, bezúhonnosť, komunikačné zručnosti, empatia, asertivita, flexibilita.
Prax v zariadení pre seniorov výhodou

Ružinovský domov seniorov je najväčšie zariadenie pre seniorov na Slovensku. Štruktúra klientov je rôznorodá, či už zdravotne alebo povahovo, tvoríme však veľkú rodinu. V prevádzke na Sklenárovej máme cca 280 klientov a cca 150 zamestnancov. Väčšina klientov u nás žije vo "svojich" bytoch, zhruba okolo 40 klientov však máme na oddelení so zníženou mobilitou, títo klienti si vyžadujú intenzívnejšiu opatrovateľskú starostlivosť.
V druhej prevádzke na Pivoňkovej máme ďalších 38 klientov, pričom ide prevažne o ležiacich pacientov.
Ako jedno z mála zariadení na Slovensku sme aj poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, čo Vám môže napovedať o štandardoch starostlivosti, akú u nás poskytujeme.

Ak ste človek, ktorý má stále potrebu veci zlepšovať a inovovať, hľadáme práve vás. Ako zariadenie máme záujem sa stále posúvať vpred a hľadáme človeka, ktorý nám v tom pomôže. Ak máte záujem sa o nás dozvedieť viac, pozrite si našu stránku www.rdssklenarova.sk. Na našom Facebooku nájdete bohatú fotogalériu, aby ste videli, ako to u nás reálne vyzerá: www.facebook.com/ruzinovsky.domov.seniorov.

Odpustíme si klišé o mladom a dynamickom kolektíve :-) Náš kolektív je naopak vekovo vyrovnaný, veríme, že prínosom môže byť mladosť a dravosť, ale aj skúsenosti a rozvaha. Preto u nás nájdete zamestnancov, ktorí sú tesne po skončení školy, ale aj zamestnancov tesne pred dôchodkovým vekom. Dôležité je však, že tvoria tím a robí sa im spolu dobre.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4432692  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac