Zdravotná sestra

Ružinovský domov seniorov

Miesto práce
Sklenárova 14, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac+ príplatky za sobotu, nedeľu, noc, sviatok (plat bude určený v závislosti od dĺžky započítanej praxe v zmysle ustanovenia zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme) + 2 krát ročne odmeny + náborový príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ošetrovateľská starostlivosť o mobilných a imobilných klientov zariadenia pre seniorov podľa štandardov ošetrovania

1. Zamestnávateľ poskytne náborový príspevok pre zamestnanca, ktorý nastúpi na zdravotný úsek a zotrvá v pracovnom pomere viac ako tri mesiace = trvanie skúšobnej doby, vo výške jeho jednej mesačnej mzdy. Príspevok je podmienený odpracovaním jedného roka odo dňa vzniku pracovného pomeru, v opačnom prípade bude zamestnancovi odrátaná alikvotná čiastka z poslednej mzdy.
2. Zamestnávateľ poskytne odmenu zamestnancovi RDS vo výške 400,- Eur, ktorá mu bude vyplatená v mzde formou odmeny, ak by sprostredkoval zamestnanie a zároveň na jeho odporúčanie nastúpila osoba na zdravotný úsek a zotrvala by viac ako tri mesiace na danom úseku.

Ďalšie benefity:
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok na DDS vo výške 45,-€ mesačne,
- príspevok na športovú činnosť dieťaťa,
- min. 1x ročne odmeny,
- po splnení podmienok príspevok na rekreáciu,
- po dohode príspevok na zvyšovanie kvalifikácie,
- štedré sociálne benefity podľa vnútorného predpisu.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou Ružinovský domov seniorov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľská starostlivosť o dospelých, v komunite alebo v psychiatrii

Ostatné znalosti

Cygnus - Základy

špecializácia podmienkou, empatia, asertivita, flexibilnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, komunikačné zručnosti

Ružinovský domov seniorov je najväčšie zariadenie pre seniorov na Slovensku. Štruktúra klientov je rôznorodá, či už zdravotne alebo povahovo, tvoríme však veľkú rodinu. V prevádzke na Sklenárovej máme cca 280 klientov a cca 150 zamestnancov. Väčšina klientov u nás žije vo "svojich" bytoch, zhruba okolo 40 klientov však máme na oddelení so zníženou mobilitou, títo klienti si vyžadujú intenzívnejšiu opatrovateľskú starostlivosť.
V druhej prevádzke na Pivoňkovej máme ďalších 38 klientov, pričom ide prevažne o ležiacich pacientov.
Ako jedno z mála zariadení na Slovensku sme aj poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, čo Vám môže napovedať o štandardoch starostlivosti, akú u nás poskytujeme.

Ak ste človek, ktorý má stále potrebu veci zlepšovať a inovovať, hľadáme práve vás. Ako zariadenie máme záujem sa stále posúvať vpred a hľadáme človeka, ktorý nám v tom pomôže. Ak máte záujem sa o nás dozvedieť viac, pozrite si našu stránku www.rdssklenarova.sk. Na našom Facebooku nájdete bohatú fotogalériu, aby ste videli, ako to u nás reálne vyzerá: www.facebook.com/ruzinovsky.domov.seniorov.

Odpustíme si klišé o mladom a dynamickom kolektíve :-) Náš kolektív je naopak vekovo vyrovnaný, veríme, že prínosom môže byť mladosť a dravosť, ale aj skúsenosti a rozvaha. Preto u nás nájdete zamestnancov, ktorí sú tesne po skončení školy, ale aj zamestnancov tesne pred dôchodkovým vekom. Dôležité je však, že tvoria tím a robí sa im spolu dobre.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3731704  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac