629 - 1 090 EUR

Fyzioterapeut

Ružinovský domov seniorov

Miesto práce
Sklenárova 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* posudzuje a určuje potreby fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti klienta,
* plánuje fyzioterapeutickú starostlivosť a reintegráciu osoby do prirodzeného prostredia,
* zhodnocuje stav klienta a určuje fyzioterapeutické postupy v závislosti od zistených potrieb,
* využíva posudzovacie stupnice a hodnotiace škály vo fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti,
* vykonáva fyzioterapeutické vyšetrenie a kineziologické vyšetrenie neuromuskulárneho systému, kardiovaskulárneho systému, respiračného systému, elektrodiagnostiku, fyzioterapeutické vyšetrenia v oblasti pracovnej, psychosociálnej, výchovnej a preventívnej,
* určuje a vykonáva fyzioterapeutické postupy zamerané na prevenciu vzniku imobilizačného syndrómu,
* v rámci prevencie dekubitov koordinuje polohovací a vysádzací režim klienta v spolupráci so zdravotníckym personálom,
* pri svojej práci plne využíva nácvik bežných denných činností s dôrazom na základné aktivity denného života,
* meria fyziologické funkcie klienta v rozsahu nevyhnutnom na poskytovanie fyzioterapeutickej starostlivosti,
* vzdeláva klienta, rodinu a komunitu, ako aj zdravotníckych pracovníkov o fyzioterapeutickej starostlivosti s dôrazom na sebestačnosť a navrátenie zdravia klienta, o rôznych druhov polohovaní, posturálnej životospráve, režimových opatreniach, používaní kompenzačných pomôcok, rehabilitačných pomôcok a prístrojov vrátane možnosti ďalšej fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti,
* spolupracuje s ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi, poskytuje fyzioterapeutickú starostlivosť ako člen multidisciplinárneho tímu pri zabezpečovaní komplexnej zdravotnej starostlivosti,
* zabezpečuje dodržiavanie bezpečného prostredia klienta a ochranu jej intimity pri uskutočňovaní fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti,
* zabezpečuje hygienu prostredia vrátane dezinfekcie a sterilizácie zdravotníckych pomôcok, prístrojov a zariadení používaných pri poskytovaní fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti,
n) podieľa sa na zavedení systému kvality fyzioterapeutickej starostlivosti,
* vedie zdravotnú dokumentáciu, vyhodnocuje záznam o realizácii výkonov bazálnej stimulácie, koordinuje činnosť aplikovaných prvkov bazálnej stimulácie v spolupráci s interdisciplinárnym tímom povereným starostlivosťou o klienta,
* poskytuje odbornú prvú pomoc pri stavoch ohrozujúcich zdravie alebo život človeka,
* podieľa sa na praktickom vyučovaní žiakov v študijnom odbore diplomovaný fyzioterapeut.
* plne využíva pracovnú dobu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

odmeňovanie podľa Zákona 553/2004 v znení neskorších predpisov

Štruktúrovaný životopis a motivačný list zasielajte na adresu zariadenia alebo e-mailom na adresu [email protected] . Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Ružinovský domov seniorov pre účely sprostredkovania zamestnania podľa Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, bezúhonnosť, komunikačné zručnosti, empatia, asertivita, flexibilita.
Prax v zariadení pre seniorov výhodou.

Ružinovský domov seniorov je zariadenie sociálnych služieb s celoročným pobytom, zriadené Mestskou časťou Bratislava-Ružinov.

Sklenárova 14
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kavivanovová
Tel.: +421903455370
E-mail: poslať životopis
ID: 3697856   Dátum zverejnenia: 12.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   odmeňovanie podľa Zákona 553/2004 v znení neskorších predpisov