Sestra so špecializáciou z anestézie a intenzívnej starostlivosti, praktická sestra, sestra, sanitár

Ružinovská poliklinika, a.s.

Miesto práce
Ružinovská Poliklinika, Ružinovská 10, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 800 EUR/mesiacsestra špecialistka 1800 EUR brutto, sestra bez špecializácie 1400 EUR brutto, praktická sestra s maturitou 1200 EUR brutto, sanitár 800 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná práca spojená s poskytovaním komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti zameranej na sledovanie a monitorovanie fyziologických funkcií a prejavov pacienta, na jeho celkový telesný a duševný stav s použitím zložitých zdravotníckych prístrojov a nástrojov na oddelení intenzívnej medicíny vykonávaných sestrou po získaní špecializácie v príslušnom odbore.
Podieľanie sa na zabezpečení plynulej nepretržitej prevádzky oddelenia.

príplatky za zmennosť
stabilné zamestnanie
nové, príjemné pracovné prostredie, moderné prístrojové a materiálne vybavenie
korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
príspevok na stravovanie zamestnanca
príspevok na DDS – III.pilier
príspevok na cestovné pre zamestnancov mimo Bratislavy

Práca v atraktívnom pracovnom prostredí, v modernom súkromnom zdravotníckom zariadení s možnosťou ďalšieho vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo (anesteziológia a intenzívna starostlivosť), intenzívna starostlivosť o dospelých

Vodičský preukaz

B

odbornosť, spoľahlivosť, flexibilita, ľudskosť, empatia, trpezlivosť, samostatnosť, zmysel pre tímovú prácu

Naša spoločnosť je moderné neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3832980  Dátum zverejnenia: 16.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac