Advokát/ka, Advokátsky/a koncipient/ka, Odborný/á zamestnanec/kyňa

Ružička Csekes s. r. o.

Miesto práce
Vysoká 2/B, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme právnika so skúsenosťami v oblasti verejného obstarávania a infraštruktúrnych projektov, aby rozšíril tím, ktorý získal 5x za sebou ocenenie Právnická firma roka v kategórii Verejné obstarávania. Agenda tímu sa týka predovšetkým veľkých projektov, verejného obstarávania, vrátane výstavby infraštruktúry, koncesií, PPP a predpokladá znalosť a skúsenosť s právom verejného obstarávania. Výhodou je, samozrejme, všestrannosť a schopnosť zabezpečovať aj iné právne agendy.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti, predovšetkým:
— Príprava právnych stanovísk
— Príprava zmluvných dokumentov
— Príprava dokumentov v rámci verejných obstarávaní pre klientov spoločnosti
— Príprava ponúk spoločnosti do verejných obstarávaní
— Zastupovanie pred súdnymi a správnymi orgánmi

- práca v poprednej spoločnosti vo svojom odbore
- možnosť rastu pod dohľadom skúsených odborníkov
- možnosť aktívneho využitia cudzích jazykov
- iné benefity poskytované spoločnosťou

Svoj životopis a motivačný list, spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov, zašlite mailom na našu mailovú adresu.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov spĺňajúcich zadané podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

— prax aspoň 3 roky, rovnako dlhé skúseností s verejným obstarávaním a infraštruktúrnymi projektami; advokátska licencia výhodou, nie však podmienkou;
— aktívna znalosť anglického jazyka slovom a písmom (úroveň C2/advanced) je podmienkou;
— dodatočná znalosť Nemeckého jazyka výhodou
— samostatnosť, zodpovednosť, time-management, vynikajúce komunikačné schopnosti, presnosť a precíznosť, zmysel pre tímovú prácu, proaktívnosť, iniciatívnosť

Spoločnosť Ružička Csekes je jednou z najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu právnych služieb, prevažne s nadnárodnou klientelou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ružička Csekes, s.r.o.
Vysoká 2/B
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Ján Azud
E-mail: poslať životopis
ID: 3256309   Dátum zverejnenia: 29.11.2017