Pracovník technických služieb

Ruseko m.p.

Miesto práce
Vývojová, Rusovce
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac13. plat, 14.plat a možné aj mzdové zvýhodnenia, odmeny a rôzne benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu do nášho kolektívu, ktorého pracovná náplň bude:
- elektrotechnické práce podľa §22 vyhlášky Min.práce, soc. vecí a rodiny SR č. 508/2009 Z.z.,
- drobné stavebné a údržbárske práce,
- údržba zelene, chodníkov a miestnych komunikácií,
- zimná údržba,
- zber a odvoz odpadu,
- práca na stojisku kontajnerov,
- technické a pomocné práce pri konaní kultúrno-spoločenských podujatí.

• skrátený týždenný pracovný čas 37,5 hod.
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• 13. plat, 14.plat a možné aj mzdové zvýhodnenia, odmeny a rôzne benefity

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• žiadosť a životopis
• kópia dokladu o absolvovaní štúdia
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
• súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia všetky uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• aktívny prístup k práci
• spoľahlivosť
• samostatnosť
• flexibilita
• manuálna zručnosť

Ruseko, miestny podnik je príspevková organizácia zriadená Miestnym úradom mestskej časti Bratislava-Rusovce.
V súčasnosti má desať pracovníkov. Hlavnou náplňou miestneho podniku sú verejno-prospešné práce, udržovanie čistoty v MČ, údržba verejnej zelene, prevádzkovanie stojiska kontajnerov a iné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mestská časť Bratislava - Rusovce
Vývojová 8
851 10 Bratislava

Kontakt

ID: 4097251  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac